Yazıcı Fiyatları

Evlerde, ofislerde, işyerlerinde ve diğer bütün alanlarda artık yazıcıların kullanılması bir mecburiyet

TÜRKİYE 24.11.2020, 12:42
Yazıcı Fiyatları

Yazıcı Fiyatları

Evlerde, ofislerde, işyerlerinde ve diğer bütün alanlarda artık yazıcıların kullanılması bir mecburiyet. Bilgisayarlardan, akıllı telefonlardan, tabletlerden çıktı alabilmek için bu cihazlardan faydalanılıyor. Pek çok farklı marka, onlarca farklı seri geliştirerek kullanıcıların hizmetine sunuyorlar. Fakat bunların her birisinin yazıcı fiyatları farklı oluyor.

Ortaya çıkan bu farka pek çok neden sebep oluyor. Mesela bugün piyasadaki cihazların her biri farklı özelliklerde. Bazıları sadece baskı almaya yararken bazıları fotokopi çekebiliyor, faks gönderebiliyor. Bazıları siyah beyaz baskı yaparken bazıları aynı zamanda renkli baskı da yapabiliyor.

Farkın oluşmasında bir diğer etken, kapasite. Her ürünün dakikada baskı yapacağı sayfa sayısı değişebiliyor. Baskı hızı arttıkça zamandan tasarruf sağladığı için fark oluşabiliyor.

Yazıcı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yazıcı fiyatları üzerinde bir diğer etken sarf malzemeleri. Çünkü bu cihazlar toner, kartuş gibi sarf malzemeleri olmadan hizmet veremiyorlar. Cihazlara göre kullanılacak olan kartuş, toner serisi farklı oluyor. Bunların kapasiteleri farklı olabiliyor. Ancak pek çok kullanıcı sarf malzemelerinin cihazı ilk satın alırken dikkate almıyor. Sürekli sarf malzemelerini yenilemek zorunda olduğu için de bir süre sonra ana cihazın maliyeti çok daha yüksek olabiliyor. İşte bu yüzden bilinçli kullanıcılar sarf malzemeleri rahat bulunan, fiyatı daha makul, daha az kartuş, toner tüketen cihazlara yöneliyorlar. Bütün bunlar bir cihaz seçerken dikkatli olmayı, güvenilir bir yerden alışveriş yapmayı zorunluluk haline getiriyor.

En Uygun Yazıcı Fiyatları Nerede?

Eğer güvenilir ve uygun yazıcı fiyatları ile alışveriş yapmak isterseniz Toner firmasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Dünyanın en çok tercih edilen markalarına ve bunların hemen her serisine yer veren firmanın ürünlerini https://www.toner.com.tr/yazicilar linkinden inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilir, kısa sürede ürünün kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Temmuz 2021
İmsak 04:03
Güneş 05:45
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:24
Yatsı 21:58