Bioderma Sebium Foarming Gel İle Arındırıcı Temizlik

Dış etkenler ya da kişilerin yanlış beslenmesi kişilerin cilt yapısını bozabilmektedir.

TÜRKİYE 28.09.2020, 21:08
Bioderma Sebium Foarming Gel İle Arındırıcı Temizlik

Bioderma Sebium Foarming Gel İle Arındırıcı Temizlik

Dış etkenler ya da kişilerin yanlış beslenmesi kişilerin cilt yapısını bozabilmektedir. Güneşin zararlı ışınlarının yanı sıra rüzgarın olumsuz etkisine maruz kalan ve nem oranını kaybeden cilt zamanla kuruyarak, cilt üzerinde istenmeyen lekeler ve yaşlanma izleri daha yoğun hale gelebilir. Bunun için cildin makyaj kalıntılarının yanında, kirli ortamın etkilerinden de arındırılması gerekmektedir. Bioderma Sebium Foarming Gel ile tüm bu olumsuz etkilerden kurtulmak mümkündür.

İçeriğinde deterjan bileşeni olmayan ve tamamen doğal bir yapıya sahip ürün ile nazik bir temizleme mümkün olmaktadır. Cildi temizlerken sebumu kontrol atına alarak aşırı yağlanmanın önüne geçen arındırıcı ürün, cildin tüm kir ve makyaj artıklarından tamamen temizlenmesine olanak sağlarken, cilt gözeneklerini de tıkamamaktadır.

Bioderma Sebium Foarming Gel Kullanım Şekli

Bioderma Sebium Foarming Gel; karma ve yağlı cilt tipleri, akneye eğilimli cilde sahip olanlar ve yağlanma problemi yaşayan kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir bir üründür. Ürünü kullanırken cildin nemli olması gerekmez. Sadece cildin ıslatılması yeterlidir. Sonrasında üründen alınan bir miktar ile hafifçe köpürtülür ve cilde tahriş etmeden masaj yapılarak yedirilir. En son işlem ise soğuk su ile en az bir dakika cildin yıkanmasıdır. Siz de cildinizi en sağlıklı şekilde nemlendirmek için bu ürünü tercih ediyorsanız, https://www.recete.com/bioderma-sebium-foaming-gel-500-ml-karma-ve-yagli-ciltler-icin-deterjan-icermeyen-arindirici-ve-temizleyici-jel/ sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 24 Ekim 2020
İmsak 05:46
Güneş 07:08
Öğle 12:47
İkindi 15:47
Akşam 18:16
Yatsı 19:33