Banyo Havlu Çeşitleri

Banyolarda en çok ihtiyaç duyulan eşya ev tekstil ürünlerinden banyo havlu modelleridir.

TÜRKİYE 29.09.2020, 18:05
Banyo Havlu Çeşitleri

Banyo Havlu Çeşitleri

Banyolarda en çok ihtiyaç duyulan eşya ev tekstil ürünlerinden banyo havlu modelleridir. Banyolarda el yüz havlusu, banyo havlusu ve bornozlar olmak üzere 3 ana gruptaki havlular sürekli olarak kullanılır. Her bireyin kişisel olarak bornozu olduğu gibi el yüz havlusu da gün boyunca kullanılır. Ayakların bastığı yerlere ayak havlusu serilerek ayağın neminin alınması sağlanır. Banyo havlusu olarak adlandırılan geniş havlular ise bornozların alternatifi olarak çokça kullanılır. Az yer kaplaması ve kullanışlı olması ile her evde çokça kullanılır. Özellikle misafirler için banyo havlusu şarttır.

Banyo havluları tekli ya da set olarak satışa sunulmaktadır. El yüz havluları 50*90 iken, banyo havluları ise 70*140 ölçüsündedir. Havlu seti olarak sunulan ürünlerde 2 adet yüz havlusu ve 2 adet banyo havlusu yer almaktadır. Bornoz setlerinde ise bu havlulara ek olarak 2 adet bornoz bulunur.

Banyo Havlusunun Özellikleri Nelerdir?

Banyo havlu modelleri arasında seçim yaparken bazı kriterleri gözetmelisiniz. Öncelikle banyo havlusu yumuşak olmalı ve emiciliği de yüksek olmalıdır. Bunun için havlunun tüylerinin sık olması şarttır. Mutlaka yüzde 100 pamuk ürünler tercih edilmelidir. Çünkü havlular doğrudan cilde temas eder. Bu nedenle sağlıklı ürünleri seçmek şarttır. Hatta bambu ürünler sağlık için en iyi seçimdir. Ancak daha fiyatlı olduğu unutulmamalıdır. Banyo havlu hem sizin hem de misafirleriniz için giderilmesi gereken bir ihtiyaçtır.

Siz de tüm banyo havlu modelleri için https://www.madamecoco.com/banyo-havlulari/ adresini ziyaret edebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
-6
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 21 Ocak 2021
İmsak 06:39
Güneş 08:05
Öğle 13:14
İkindi 15:51
Akşam 18:13
Yatsı 19:34