Şuhut Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi "Değer"leniyorum eTwinning Projesi

Şuhut Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri 6 aylık süre boyunca "Değerlerimiz" ile ilgili birçok

ŞUHUT 27.05.2021, 16:46
Şuhut Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi "Değer"leniyorum eTwinning Projesi

Şuhut Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi "Değer"leniyorum eTwinning Projesi

Şuhut Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri 6 aylık süre boyunca "Değerlerimiz" ile ilgili birçok etkinlik gerçekleştirdi. Türkiye'nin dört bir yanındaki okullar ve Avrupada yer alan okulların katılımıyla "Değerlerimizi Öğreniyorum 'Değer'leniyorum" (I Learn My Values I'm Valued ) eTwinning projesi oluşturuldu. Projede 10 Türk, 66 Avrupalı ortak yer alıyor. Öğrenciler çok sayıda farklı ülkelerde yer alan akranları ile projede birlikte çalışma ve öğrenme imkanı buldular.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde kendimiz olarak kalabilmek büyük önem arz etmektedir.
Gelişmiş bir ülke olabilmek önemlidir fakat kendi kültürüne sahip çıkan değerlerini koruyan nitelikli bireyler yetiştirmek çok daha önemlidir.

Çocuklarımızın sağlıklı kişiliğin temel taşlarını oluşturan toplumsal ve evrensel değerleri kazanmalarını ve kişiliklerinin her yönüyle gelişmesini sağlamak, toplumsal ve evrensel değerlerle donanmış ve bu değerlerle yaşamayı yaşam biçimi haline getirmiş bireyler olarak yetiştirmek, değerlerine karşı duyarlılık oluşturmak ve değerleri davranışa dönüştürme konusunda katkı sağlamak, öğrencilerimizin vatanını-milletini seven, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş geleceğe umutla bakan bireyler olmasına yardımcı olmak için Değerlerimi Öğreniyorum “Değer”leniyorum Projesi oluşturuldu.

Yorumlar (0)
20
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 24 Haziran 2021
İmsak 03:36
Güneş 05:27
Öğle 13:05
İkindi 17:00
Akşam 20:34
Yatsı 22:17