Başkan Karakuş'tan işadamlarına üstü kapalı sitem

Afyonspor Kulüp Başkanı Süleyman Karakuş, kulübün 12.4 milyon lira ödemesi yapılması gereken borcunun olduğunu kaydederek,

SPOR 23.06.2022, 08:00
Başkan Karakuş'tan işadamlarına üstü kapalı sitem

Başkan Karakuş'tan işadamlarına üstü kapalı sitem

Afyonspor Kulüp Başkanı Süleyman Karakuş, kulübün 12.4 milyon lira ödemesi yapılması gereken borcunun olduğunu kaydederek, “En önemlisi çok ağırıma giden üzüldüğüm bir olaydır Afyonlu işadamlarımıza borcumuz var arkadaşlar” dedi.
Basın toplantısı gerçekleştiren Başkan Karakuş, şirketleşme, kongre, yeni sponsor, borçların detayları hakkında bilgi verdi. Mali durumla ilgili şeffaf olduklarına dikkat çeken Başkan Karakuş, "Bugün itibariyle faiz ve avukat giderleri hariç 12.4 milyon lira ödeme yapmamız gereken rakam var. Bunların çoğunluğu da, hatta yüzde 80'i sezon başında sözleşme yapılan oyunculara ait. SGK, Maliye giderleri var, teknik heyet giderleri var, eski teknik heyet giderleri var, dava dosyaları var, altyapı giderleri var bunların toplamı 12.4 milyonluk bir kaynağa bugün itibari ile ihtiyacımız var. Basında çıkan transfer yasağı dedikoduları kulağımıza geldi. Öyle bir şey söz konusu değil, şu an ve en önemlisi çok ağırıma giden üzüldüğüm bir olaydır ki Afyonlu işadamlarımıza da borcumuz var arkadaşlar. Ben isimlerini vermeyeceğim, Hepimizin tanıdığı, kamuoyunun kıymetli, değerli işadamları bu arkadaşlar. Buradan son kez de bu konuyu konuşmuş olacağım. 1. Lig'den kalma şu anda 2 milyona yakın borcumuz var. Faizi hariç bunların. O gün ki oyuncularla anlaşılamamış, tahkime gitmiş süreç var. Onlar da maalesef bize kalıyor" dedi.

Yorumlar (1)
Fatih 3 ay önce
Bu işin kaymağını yiyenler taşın altına ellerini koymuyorlar.
fesh edin gitsin. top tüfek boş işler.
17
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak 05:24
Güneş 06:45
Öğle 12:53
İkindi 16:13
Akşam 18:51
Yatsı 20:07