Şifanın Bir Numarası Sandıklı Hüdai Kaplıcaları

2000 yıllık tarihi ile Şifa Şehri ilçemize her gün ülkemizin değişik yöre ve bölgelerinde

SANDIKLI 23.09.2020, 16:50
Şifanın Bir Numarası Sandıklı Hüdai Kaplıcaları

Şifanın Bir Numarası Sandıklı Hüdai Kaplıcaları

2000 yıllık tarihi ile Şifa Şehri ilçemize her gün ülkemizin değişik yöre ve bölgelerinde yüzlerce misafir gelmekte, kaldıkları süre zarfında sağlık ile sıhhatlerini geri kazandıktan sonra memleketlerine büyük bir mutlulukta gitmektedirler.

Özellikle Pandemi döneminde sağlık ve şifa şehri Sandıklı’mız yoğun bir şekilde ziyaret edilmiş, doğal ve termal tatilin zevkini çıkarmak isteyen vatandaşlarımız tarafından sıklıkla ziyaret edilerek iyileşme öykülerini gerek sosyal medya’da gerekse kaleme aldıkları yazılarla ifade etmişlerdir.

Covid-19 salgını sebebiyle kaplıcalarımızda dezenfekte ve temizlik çalışmaları da son derece titizlikle yapılıyor olup, vatandaşlarımız yapılan çalışmalara verdikleri güzel tepkiler bunun en büyük kanıtıdır.

Sıcak ve soğuk su banyoları, sauna, çamur, kür merkezi, içmeleri, umumi banyoları, apart odaları, mesire alanları ile doğayla iç içe termal tatilin zevkini sizlerde bizimle yaşamak istiyorsanız, hudai.sandikli.bel.tr web sitemizi inceleyebilir, Sandıklı Belediyesi santral numaramız olan 444 60 03’ü aradıktan sonra 2 tuşuna basarak Hüdai Kaplıcalarımıza ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:54
Akşam 18:18
Yatsı 19:38