Sıcak Yemekler 6 Yıldır Sandıklı Belediyesinden

Göreve geldiği günden itibaren ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için gece-gündüz çalışan

SANDIKLI 28.11.2020, 19:22
Sıcak Yemekler 6 Yıldır Sandıklı Belediyesinden

Sıcak Yemekler 6 Yıldır Sandıklı Belediyesinden

Göreve geldiği günden itibaren ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için gece-gündüz çalışan, bu bağlamda hayata geçirdiği projelerle bölgemizde geniş ses getiren Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, ilçemizde sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sergiliyor.

Bunun en çarpıcı örneklerinden biriside; 6 yıldır aralıksız olarak tatil yapılmadan senenin 365 günü ihtiyaç sahibi, engelli, bakıma muhtaç ve yaşlı vatandaşlarımızın evlerine kadar gönderilen 3 çeşit sıcak yemek olmuştur.

Her gün yaklaşık 300 vatandaşımızın faydalandığı sıcak yemekler Hüdai Kaplıcaları Sosyal Tesislerimizdeki aşçılarımız tarafından özenle hazırlanarak vatandaşlarımıza gönderilmektedir. Başkan Mustafa Çöl belirli aralıklarla yapılan yemekleri kendisi bizzat incelemekte, yapılan çalışmaları kontrol etmekte ve yemeklerin vatandaşlarımıza gitmesi noktasında kendisi bizzat ilgilenmektedir.

Özellikle Pandemi süresinde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması noktasından azami gayreti gösterdiklerinin altını çizen Başkan Mustafa Çöl, hijyenik ortamlarda hazırlanan yemekleri ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturdukları için kendisine her gün teşekkür telefonları geldiğini, gönlünden bu hizmeti önümüzdeki günlerde artırarak, daha fazla ailemize destek olmak istediklerini belirterek, emeği geçenlere bu konuda teşekkür ettiğini ifade ettiler.

Yorumlar (1)
ibrahim KAZAL 2 ay önce
Sandıklı halkını namerde 18 yılda namerde muhtaç ettiniz şimdi de sıcak yemek dağıtıyorsunuz. yazıklar olsun
-2
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:13
İkindi 15:47
Akşam 18:09
Yatsı 19:30