Sanjet’in Kurutulmuş Meyve Stantları Çoğalıyor

Sandıklı Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve vatandaşlarımız tarafından beğeniyle

SANDIKLI 24.02.2020, 13:41
235
Sanjet’in Kurutulmuş Meyve Stantları Çoğalıyor

Sanjet’in Kurutulmuş Meyve Stantları Çoğalıyor

Sandıklı Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve vatandaşlarımız tarafından beğeniyle alınarak tüketilen kurutulmuş meyvelerin ünü hızla yayılıyor.

Kurutulmuş meyve seramızda özenle hazırlanan ürünler Sandıklımızda olduğu kadar çevre il ve ilçelerimizde de en çok rağbet gören ürünlerin başında gelmeye başladı. Bu sebeplere bağlı olarak ilgili kurum ve kuruluşların stant taleplerini yerine getirmeye çalışan Sandıklı Belediyesi, kurutulmuş meyve stantlarını her geçen gün fazlalaştırmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak yetkililerden alınan bilgilere göre; Thermal Park Otel, Gürses Thermal Otel, Sandıklı Belediyesi Cumhuriyet Parkı Sosyal Tesisleri, Hüdai Kaplıca Şifa Kafe, Hüdai Kaplıca Market, Afyonkarahisar Erkmen Belediyesi Yöresel Ürünler Satış ve Yemek Evi, Adalya Dinlenme Tesisleri, Sandıklı Kültür Evi, Bera Okul Kantini gibi 10’un üzerinde satış noktasında hizmet vermeye başladığı.

Kargo ile vatandaşlarımıza ürün siparişlerinin gönderildiği kurutulmuş meyve seramızda ilerleyen günlerde yeni stant noktalarının kurulması beklendiği, beklenilenden fazla sayıda ürün siparişi gelmesiyle birlikte kurutulmuş meyve serasının tam kapasite ürün yetiştirmek için çaba sarf ettiği belirtildi.

Yorumlar (1)
Tebrikler 2 ay önce
Tebrikler başkan. Seraları belediye büyüktükçe Sandıklı ekonomisi gelişiyor
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 09 Nisan 2020
İmsak 04:57
Güneş 06:23
Öğle 13:04
İkindi 16:43
Akşam 19:36
Yatsı 20:56