Sandıklı Kadın Kültür Evi Ulusal Basında Ses Getirdi

Sandıklı İlçemizde Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in talimatları doğrultusunda açılan

SANDIKLI 21.10.2020, 14:59
Sandıklı Kadın Kültür Evi Ulusal Basında Ses Getirdi

Sandıklı Kadın Kültür Evi Ulusal Basında Ses Getirdi

Sandıklı İlçemizde Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in talimatları doğrultusunda açılan, Sandıklı Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığı tarafından desteklenen Kadın Kültür Evimizde yapılan faaliyet ve organizasyonlar ulusal basında ses getirerek adından sıkça bahsettirmeye başladı.

Bunun en son örneği “Show Haber” ulusal kanalı ilçemizi ziyaret ederek, Sandıklı Kadın Kültür evimizde bir dizi çekim yaparak yapılan organizasyon ve faaliyetleri izleyicilerine aktardılar.

Her gün değişik faaliyet kollarında kadınlarımızı bilgilendirmeye yönelik eğitim verilen Kadın Kültür Evimizden faydalanmak isteyen kadınlarımız, şahsen başvurmaları halinde tamamen ücretsiz olan kurslarımıza kayıt yaptırabilir, bireysel danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirler.

Yapılan çekimde Afyonkarahisar Vali Yardımcımız Sayın Nurullah Kaya, Sandıklı Belediye Başkan Vekili Gülay Perçin, İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop katılarak çekimleri yakından takip ederek ilgili kanala Kadın Kültür Evimiz hakkında bilgiler verdiler.

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Haziran 2021
İmsak 03:34
Güneş 05:26
Öğle 13:04
İkindi 16:59
Akşam 20:32
Yatsı 22:15