Sandıklı Engelli Bakım Merkezinde Cumhuriyet coşkusu

Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesinde bulunan Engelli Bakım Merkezinde

SANDIKLI 01.11.2019, 01:51
Sandıklı Engelli Bakım Merkezinde Cumhuriyet coşkusu

Sandıklı Engelli Bakım Merkezinde Cumhuriyet coşkusu

Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesinde bulunan Engelli Bakım Merkezinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerle kutlandı.

Ülkenin dört bir yanından gelen ve Engelli Bakım Merkezinde kalan engelliler Cumhuriyetin 96. Yılını Atatürk köşesi oluşturup, şiirler okuyarak kutladılar.

Bakım merkezinde oluşturulan Cumhuriyet köşesinde bayrak ve Atatürk posterleri ile süsleyen engelliler ve bakım merkezi personeli coşku içersinde Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

Düzenlenen etkinlikle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Sandıklı Engelli Bakım Merkezi Müdürü Ayşe Nur Esendemir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının günün anlam ve önemini çerçevesinde kutlandığını belirtti.

Engellilerin moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak adına bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini belirten Esendemir, “ Bakım merkezimizde misafir olan engellilerimizin yapabildikleri oranda ve eğlene bilecekleri bir şekilde bir program tertip ettik. Çok güzel bir program oldu. Cumhuriyet Bayramı ile ilgili şiirler okuyan engellilerimize fırsat ve imkan verildiğinde birşeyler yapabildiğini görmüş olduk. Zaten amacımız da buydu. Onların gözlerindeki ışığı ve mutluluğu görmek bizleri de son derece mutlu etti” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 01 Aralık 2020
İmsak 06:23
Güneş 07:50
Öğle 12:52
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06