Fethi Yaşar’ın torunu Kızık Köyüne kütüphane yaptırdı

Sandıklı ilçesine bağlı Kızık köyündeki Kızık Mehmet Yaşar İlkokulu'na

SANDIKLI 12.01.2020, 17:09
Fethi Yaşar’ın torunu Kızık Köyüne kütüphane yaptırdı

Fethi Yaşar’ın torunu Kızık Köyüne kütüphane yaptırdı

Sandıklı ilçesine bağlı Kızık köyündeki Kızık Mehmet Yaşar İlkokulu'na sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaptırılan kütüphane açıldı.

Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın torunu Fethi Can Yaşar, İngiltere’de okuduğu üniversitede yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ailesinin desteğiyle Kızık Mehmet Yaşar İlkokulu'na kütüphane yaptırdı. Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın bir süre önce vefat eden kardeşi Ahmet Yaşar'ın adının verildiği kütüphanenin açılışına Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kızık köyü muhtarı Yılmaz Başpınar, Fethi Can Yaşar, Okul Müdürü Ali Aktaş, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Kurdele kesilmesinin ardından kütüphane hakkında katılımcılara bilgi verildi. Açılışı yapılan ve içerisinde çok sayıda kitabın yer aldığı kütüphanenin köy okulundaki öğrencilerin kaynak ve kitap ihtiyaçlarını karşılaması bekleniyor.

Yorumlar (1)
Adem 1 yıl önce
Yaşarlardan Allah razı olsun.Sandıklı ve köylerine yapmış oldukları okullardan dolayı teşekkür ederiz.Serada bir çok Sandıklılıya iş verdiniz.alkışlıyorum.Rahmetli Ahmet Yaşarın isminin ilçemizde bir caddeye verilmesini istiyorum
4
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 11 Nisan 2021
İmsak 04:54
Güneş 06:21
Öğle 13:04
İkindi 16:43
Akşam 19:37
Yatsı 20:58