Başkan Mustafa Çöl’den Yeni Yıl Mesajı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, yeni bir takvim yılına girmemiz münasebetiyle

SANDIKLI 31.12.2020, 16:06
Başkan Mustafa Çöl’den Yeni Yıl Mesajı

Başkan Mustafa Çöl’den Yeni Yıl Mesajı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, yeni bir takvim yılına girmemiz münasebetiyle vatandaşlarımıza bir mesaj yayımladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında; “Sevgili hemşehrilerim, ülkemiz için çok zor bir yılı geride bırakıyoruz. 2020 yılı bütün dünyanın olduğu gibi bizim de aklımızda felaketlerin, acıların en önemlisi de Covid-19 salgınından dolayı aramızdan ayrılan sevdiklerimizi andığımız bir yıl olacak.

2020 senesi bütün bu olumsuzlara rağmen bizlere bazı şeyler öğrettiğini düşünüyorum. Özellikle dayanışmanın gücünü, sevginin engel ve mesafe tanımadığını, gönüllerin bir olduğunda bütün engelleri aşabileceğini, vefayı, dostluğu, sevdiklerimiz için endişe etmeyi bedeli ağırda olsa 2020 yılında bir kez daha öğrendiğimizi düşünüyorum.

2021 yılına daha güzel umutlarla giriyoruz. Pandemi sürecinin etkisini azalttığı, maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak daha güzel yarınlara Sandıklı halkımız olarak hep birlikte girmenin mutluluğunu duymaktayım.

Bu duygu ve düşüncelerle çocuklarımızın parklarda, sokaklarda oynayabildiği, okulların açıldığı, işyerlerinin normale döndüğü, büyüklerimizle kucaklaştığımız, onların ellerini öpebildiğimiz bir yıl temennisiyle ilçemizin, ilimizin ve bütün Türkiye’nin 2021 yılını kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
2
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:13
İkindi 15:47
Akşam 18:09
Yatsı 19:30