1 Milyon Kişi Sandıklı Hakkında Twit Attı

Sandıklı İlçesinde bulunan Akdağ Tabiat Parkı, hüdai termal kaplıcaları, seraları

SANDIKLI 23.07.2019, 15:26
1 Milyon Kişi Sandıklı Hakkında Twit Attı

1 Milyon Kişi Sandıklı Hakkında Twit Attı

Sandıklı İlçesinde bulunan Akdağ Tabiat Parkı, hüdai termal kaplıcaları, seraları gibi birçok unsurun gelişmesi ve isminden sıkca söz ettirmesinden sonra Sandıklı, sosyal medya platformlarından birisi olan Twitterda, Türkiyede TT (Trending Topic) sıralamasında 5. Oldu.

Hafta sonu “SANDIKLI” sözcüğünü aratan ve bununla ilgili Twit atan kullanıcıların yoğun haberleşmesi sonucu Türkiye genelinde 1 Milyon kişi ilçemiz ile etkileşime girerek Twitterde ilçemizi 5.sıraya kadar yükseltti.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olduğumuz için ilçemizin adını her ortamda duyurarak, vatandaşlarımıza Sandıklı ilçemizi tanıtıyoruz. Sosyal medya belediyeciliğinde Afyonkarahisar bölgesinde bir ilk daha yaşatarak Twitterda 1 Milyon kişiye ulaşmış durumdayız. Bizlere bu konuda destek veren takipçilerimize, gönül dostlarımıza, Sandıklı sevdalılarına teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar (2)
Sevgi yolu 1 yıl önce
Sandikli ile kaplıca arasına en kestirme yerden yol açılmalı ve bu yola sevgi yolu adı verilmeli. Yol kenarı agaclandirilmali, bisikletliler ve koşucular için düzenleme yapılmalı. Bu yol sayesinde insanlar spor yaparak kaplıcadan Sandikliya ve sandıklıdan kaplıcaya gelip gidebilmeli
Sandıklı 1 yıl önce
O yüzden mi tarlalarımıza gölge oluyor patates verimi düşüyor diyerek Sandıklı Ovasında bir tane ağaç yetiştiremiyorsunuz? Mevcut yeni açılan yolu ağaçlandırılırsa ne olur ?
1
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 06:20
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06