İSTİKLAL MÜCADELESİ
 
      Ülkemiz, cumhuriyetimizin kurulduğu günden bu güne kadar,böyle büyük bir  ihanetle karşılaşmamıştır.Kendi toprağımızın insanları,devletin imkanlarıyla ,devletin parasıyla sahip oldukları  makamları  bu milleti yok etmek için kullanmışlardır.Türk milleti  asırlardır, ordusuna,askerine  hep sahip çıkmış,saygı duymuş bir millettir.
    Cumhuriyet tarihimize baktığımızda  93 yılda defalarca ülkemizin kalkınması ,gelişmesi ,demokrasi si kendi içimizden çıkanlar  tarafından sekteye uğratılmıştır. Son darbe girişiminde bir gerçeği çok daha net gördük,ülkesine ihanet içinde olan subaylar,er ve erbaşları  hain amaçları için istedikleri gibi kullanabilmektedirler.500  bin kişilik dünyanın 4. büyük silahlı gücünü  300-500  kişilik  hainler tarafından kontrol edilebilmektedir.Bu nedenle komuta kademesinin  mesleki eğitimleri dışında ,ülkenin ve dünyanın gerçeklerini bilmeleri,halktan sıyrılmış,kopuk bir yaşam değil,halkla iç içe,vicdani değerlerinin oluştuğu sosyal bir hayat yaşamaları  önem taşımaktadır.
     Bu ülkede hiç kimse için devletin imkanlarıyla “ Ekmek elden,su gölden  “olmamalıdır.
Kimilerine göre tiyatro,kimilerine göre filmdi yaşadıklarımız,ama kesin  olan  bu senaryoyu  Hollywood yazmıştı. Maşalarda vatan ,millet sevgisini unutarak başrol oynamak için  soyunan  kuklalardı.
     Malazgirt savaşını sebebi neyse,bugünde Avrupayı korkutan “Türk-İslam tehlikesi  “aynı sebeptir. 26  Ağustosta  Malazgirt ten bu güne geçen süre 945 yıldır,  945 yıldır bu nefret ,bu kin ,bu düşmanlık Türk ve İslam aleminin üzerinde bir kılıç gibi sallanmaktadır.Ne zaman biraz kafamızı kaldırsak,ne zaman kendimize gelsek,ne zaman güçlenmeye başlasak kılıç sallanmaya başlıyor.Ama bilmedikleri bir şey var,bu millet 945 yıl önce içinden Alpaslanı çıkartıysa ,o günden bugüne yüzlerce Alpaslanlar doğmuştur,o gün büyük komutan Alpaslan sa ,bugünde büyük komutan da Cumhurbaşkanımızdır. Malazgirt teki bizanslılarla ,bugünkü torunları  arasında  amaçları ve düşmanlıkları arasında hiçbir  fark olmadığını 15.Temmuz da tekrar gördük,son yaşadıklarımız öncelikle siyasilerimize ve bu ülkeyi yönetenlere büyük ders olmalı.
 
 
      Ülkemiz  büyük bir ihanetle karşı karşıya kaldığı  15 Temmuz gecesi ,Allah u Tela nın yardımı  ve ecdadına yakışır bir mücadele  veren Türk halkının , vatan aşkıyla hain kalkışma bertaraf  edilmiştir.
     Şimdi ,bundan sonra yapılacaklar ülkemiz için hayati önem taşımaktadır.
Türkiye, tarihinin en ciddi tehditleriyle yüzleşiyorÜlkemiz,içeriden ve dışarıdan saldırı altında. Bunu gizlemenin, yokmuş gibi davranmanın artık bir anlamı da, imkanı da kalmadı. Tehlike çok büyüktür; ülkemizin ve milletimizin bir geleceği olup olamayacağı ile ilgilidir. Türkiye Cumhuriyeti kuruluşundan bu yana ilk kez doğrudan iç savaşla, işgalle tehdit edilmektedir. Tehdit, açıkça, hiçbir tereddüde mahal bırakmayacak şekilde Türkiye'nin müttefiklerinden gelmektedir. Tehdit doğrudan Washington merkezlidir, Brüksel merkezlidir. Gülen'in terör örgütü ile PKK ortak saldırıları başladı. Emniyet binaları hedef alınıyor şimdi. Ardından başka hedeflere de yönelecekler. Siyasilere, medyayacamilere, cemaatlere yönelecekler. Son olarak da 15 Temmuz'u boşa çıkaran milleti cezalandıracaklar. Terör saldırılarını alabildiğine tırmandırıp, Türkiye'yi nefes alamaz hale getirecekler. Hesapları bu!
    Her vurulan darbeden sonra bir öncekinden daha güçlü bir şekilde ayağa kalkan bir toplum buluyorlar karşılarında. Hem toplumdaki farkındalık artıyor hem de farkındalığı artan toplumun içinden daha güçlü ve daha milli liderler çıkıyor.
Terör örgütleri sıraya girmiş, ardı ardına Türkiye'ye saldırıyorlar. Sırasını savan yeni bir saldırı için geri çekilip yerini bir başka şer şebekesine terk ediyor.
FETÖ'nün başaramadığını PKK başarmaya çalışıyor. Yetemedikleri noktada DAİŞ devreye giriyor.
    Başlıca motivasyonları elbette sömürgeci efendilerinden aldıkları emir. Efendilerinin işaretiyle Türkiye'ye saldırıyorlar.
    Türkiyede  artık çok şey değişmiştir,bütün dünya bilsinki bu millet uykusundan uyanmıştır.Türkiyeyi kimsenin bölmeye güçü yetmeyecektir,mahşere kadar bayrağımız dalgalanacak,ezanlarımız susmayacaktır.Allah dünya Türklerinin ve İslam dünyasının  umudu,teminatı olan ülkemizi  korusun.
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.