Başkan Ahmet Sav Güven Tazeledi

Esnaf ve Sanatkarlar ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf odası seçimleri esnaf odası konferans salonunda yapıldı.

İSCEHİSAR 15.01.2022, 17:24
Başkan Ahmet Sav Güven Tazeledi

Başkan Ahmet Sav Güven Tazeledi

Esnaf ve Sanatkarlar ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf odası seçimleri esnaf odası konferans salonunda yapıldı.

İscehisar Esnaf odası konferans salonunda yapılan kongrede, Divan teşekküllünün belirlenmesi ile Saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. İscehisar Esnaf odası Başkanı Ahmet sav'a Ahilik Sancağı Tablosu hediye edildi ve Çalışmalarında başarılar dilendi.

Ahmet Sav’da Oda çalışanlarına ,bu güne kadar olan hizmetlerinin karşılığında hediye takdimi yaparak başarılar diledi.

Faaliyet raporları okunması ve onaya sunulması sonrası Seçime katılacak Ahmet Sav ve Ferdi Çalın in listeleri okundu.

Dilek ve Temenniler bölümünde söz alan adaylardan Ferdi Çalın Odaya Genç kan lazım geldiğini ve odanın artık gençleşmesi gerektiğini bu yüzden Esnafa daha iyi bir oda daha iyi bir hizmet vermek için çalışmalar yapacağını belirterek ,seçilmesi halinde yapacağı hizmetleri anlattı.

Başkan Ahmet Sav'da İscehisar'a Gerek esnaf odası gerekse diğer kooperatif kuruluşlarında ve sanayii kooperatiflerini kuruluşlarında yer alarak İscehisar’a hep faydalı olmaya çalıştıklarını söyledi.

"Genel Kurlumuz Memleketimize ve esnafımıza hayırlı uğurlu olsun. Değerli Arkadaşlar her zaman olduğu gibi projelerimiz devam ediyor, bu projeler İscehisar ve esnafımız için sizler için önemli projeler Allah nasip ederse yine de kaldığımız yerden sizlerle arkadaşlarımız ile hizmet etmeye devam edeceğiz."dedi

Adayların seçmenlere yaptığı konuşmalar sonrası seçim başladı. Seçim kurul görevlilerince oy kullanma işleminin bittiği belirtilerek kullanılan oylar sayıldı. Açıklanan sonuçlara göre 247 Oy Ahmet Sav, 103 oy Ferdi Çalın ve 4 oyun geçersiz olduğu belirtildi.

Bu sonuçlara göre Ahmet Sav tekrardan Esnaf ve Sanatkarlar ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf odası Başkanı seçildi. Tebrikleri kabul eden Ahmet Sav Herkese teşekkür ederek, önümüzdeki dönem için esnafımıza yine destek yine hizmet için durmadan çalışmaya projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini belirtti.

Yorumlar (0)
27
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 16 Ağustos 2022
İmsak 04:33
Güneş 06:05
Öğle 13:07
İkindi 16:54
Akşam 19:59
Yatsı 21:25