Dazkırı Belediyesinden Öğrencilere Büyük Destek

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun zamandır çocuklarımız okullarından ayrı kaldılar.

İLÇELER 30.11.2020, 15:29
Dazkırı Belediyesinden Öğrencilere Büyük Destek

Dazkırı Belediyesinden Öğrencilere Büyük Destek

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun zamandır çocuklarımız okullarından ayrı kaldılar. Zamanın büyük kısmını evinde geçiren çocuklar için Milli Eğitim Bakanlığı Eba uygulaması ile çocuklarımız için elinden geleni yapıyor.

Dazkırı Belediyesi çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamak amacı ile Belediye Ders uygulamasını öğrencilerin hizmetine sundu. Günün istediği saatinde internet üzerinden www.belediyeders.tv adresine girerek 40.000 sorudan oluşan yaprak testlere,10.000 sayfadan oluşan ve 1.000 saati aşan ders videolarına ayrıca interaktif deneme sınavlarına ulaşabilirler. Anaokulu çağındaki çocuklarımızdan başlayıp üniversiteye hazırlık çağındaki bütün çocuklarımızı kapsayan uygulamamız için bütün okullarımızı gezerek okul müdürlerimiz ve müdür yardımcılarımıza bütün öğrencilerimiz için ayrı ayrı hazırlanan şifre kartlarını dağıttık. Bu kartları sınıf öğretmenlerimiz sınıflarındaki bütün öğrencilerimize ulaştıracaklar. Liseyi bitirip üniversiteye hazırlanan genç kardeşlerimiz de belediyemize gelip özel kalem birimimizden şifre kartlarını temin edebilirler.

Belediye Başkanı İsmail Taylan, yeni uygulamamızın öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ederek “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her zaman yanındayız. Bütün evlatlarımızı sevgiyle kucaklıyor, hayat boyu başarılar diliyorum.” dedi.
 

Sorularınız için irtibat numarası 0554 128 128 0

Yorumlar (0)
-2
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:13
İkindi 15:47
Akşam 18:09
Yatsı 19:30