Başsavcı Çelenk ve Başkan Köken’den Çobanlar Belediyesine ziyaret

Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı ve Adalet Komisyonu

İLÇELER 24.07.2019, 11:13
Başsavcı Çelenk ve Başkan Köken’den Çobanlar Belediyesine ziyaret

Başsavcı Çelenk ve Başkan Köken’den Çobanlar Belediyesine ziyaret

Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Fatih Serdar Köken’den Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ı makamında ziyaret etti.

Afyon Cumhuriyet Başsavcısı ve Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Çobanlar ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ı makamında ziyaret eden Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Fatih Serdar Köken, ilçe hakkında genel bilgiler aldı. Başkan Ali Altuntaş, ziyaretten son derece memnun olduklarını belirterek “Yargımızın iki önemli ismi, Kıymetli Başsavcımız Sayın Çelenk ve Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Fatih Serdar Köken’i ilçemizde görmekten mutlu olduk. Hem belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik hem de ilçemizin genel yapısını anlattık. Yargımızın iki güzide ismini belediyemizde ağırlamaktan onur duyduk” dedi.

Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk de yaptığı kısa açıklamada, “Ali Altuntaş başkanımız bizlere birkaç kez ziyarette bulundu. Biz de Komisyon Başkanımızla birlikte iade-i ziyarette bulunduk” diye konuştu.

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Fatih Serdar Köken’e günün anısına hediye takdim etti.

Ziyarette, İl Genel Meclisi Üyesi Cengiz Ceylan, Çobanlar eski Belediye Başkanı Salih Alaka ve bazı belediye meclis üyeleri de hazır bulundu.

Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Aralık 2020
İmsak 06:25
Güneş 07:53
Öğle 12:53
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06