Başkan Işıklı ile değişim devam ediyor

Belediye başkanlığının ikinci döneminde vizyon projelere imza atacak olan Düzağaç

İLÇELER 10.11.2019, 18:50
Başkan Işıklı ile değişim devam ediyor

Başkan Işıklı ile değişim devam ediyor

Belediye başkanlığının ikinci döneminde vizyon projelere imza atacak olan Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, spor kompleksi ve sanayi sitesinin beldeye kazandırılmasında destekleri olan AK Parti Milletvekili Ali Özkaya’ya teşekkür etti.

Sinanpaşa İlçesine bağlı Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, ilk döneminde belde tarihinde şimdiye kadar yapılan çalışmalara imza atarak belde de gözle görülür bir değişim yaşattı. 31 Mart yerel seçimlerinde 3 rakibinden daha fazla oy alarak ve belde halkının teveccühünü kazanarak tekrar belediye başkanı seçilen Muammer Işıklı ikinci döneminde vizyon projelere imza atacak.

“Spor kompleksimiz bitmek üzere”

Spor Toto Teşkilat Başkanlığının destekleriyle beldeye spor kompleksini kazandıran Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, desteklerinden dolayı AK Parti Milletvekili Ali Özkaya’ya teşekkür etti. Spor kompleksi inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Başkan Işıklı, “Spor Toto Teşkilat Başkanlığının destekleriyle kurulumu devam eden halı sahamız kısa bir zaman içerisinde hizmete girecektir. Yaklaşık 45 metreye 25 metre olan halı sahamızın yan tarafına voleybol ve basketbol sahalarıyla birlikte soyunma odalarını da yapıyoruz. Bu alanı tam bir spor kompleksi haline getirmeyi düşünüyoruz. Bu alanın maliyetinin yarısından fazlasını Spor Toto Teşkilat Başkanlığı destek veriyor. Yaklaşık 500 bin TL maliyetli bir hizmeti beldemize kazandırmış olacağız. Bu hizmeti beldemize kazandıran AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya belde halkı adına buradan teşekkür etmek istiyorum. Belde de bulunan gençlerimiz burada sosyal anlamda güzel etkinlikler yapacak. Belediye olarak spora da büyük destek vermiş olduk” dedi.

‘Ali Özkaya Sanayi Sitesi’ yeni yılda hizmete girecek

21 dükkandan oluşan ve belediye tarafından yapımı devam eden ‘Düzağaç Belediyesi Ali Özkaya Sanayi Sitesi’nin yılbaşından sonra hizmete gireceğini ifade eden Başkan Işıklı, beldeye yapmış olduğu desteklerinden dolayı sanayi sitesinin ismine AK Parti Milletvekili Ali Özkaya’nın ismini koyduklarını söyledi. Başkan Işıklı, “Düzağaç beldesinde istihdamı artırmak için önemli bir çalışmaya daha imza atmak üzereyiz. Tekstil fabrikasını beldeye kazandırarak istihdamı artırdık. Şimdi de beldemize bir sanayi sitesi kazandırmak üzereyiz. 21 dükkandan oluşan sanayi sitemiz yılbaşı itibariyle tamamen bitmiş olacak. Daha sonra ihaleye çıkarak dükkanların satışını gerçekleştireceğiz. Buraya da AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya’nın ismini verdik. Çünkü vekilimizin beldeye yapmış olduğu hizmetlerin karşılığında kendisini onurlandırmak istedik. Desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Orman ve Su İşleri eski Bakanımız ve AK Parti Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, AK Parti Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven’e ve AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Sezen’e de belde halkım adına teşekkür etmek istiyorum. Bizim amacımız sadece millete hizmettir. İşimiz hizmet, gücümüz millettir” diye konuştu.

Yorumlar (0)
3
sisli
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Aralık 2020
İmsak 06:25
Güneş 07:53
Öğle 12:53
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06