Altuntaş’ın mevlüd davetine yoğun katılım oldu

Geçtiğimiz Hafta mazbatasını alarak görevine başlayan Çobanlar Belediye

İLÇELER 15.04.2019, 11:23
Altuntaş’ın mevlüd davetine yoğun katılım oldu

Altuntaş’ın mevlüd davetine yoğun katılım oldu

Geçtiğimiz Hafta mazbatasını alarak görevine başlayan Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ın mevlüd davetine yoğun katılım oldu.

Çobanlar pazaryerindeki davette, Yasin-i Şerif okundu, dualar edildi. Çobanlar dışından da çok sayıda siyasinin de katıldığı davette kadınlar da katıldı ve dualar etti.

Bir çok belediye başkanı, il genel meclisinin eski ve yine seçilmiş üyelerinin katıldığı davetin ev sahipliğini yapan Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş ve ilçe teşkilatı, davetlileri girişte karşıladı.

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “İlçemiz halkının yoğun katılımına çok memnun oldum, ayrıca ilçe dışından siyasi büyüklerimizin, belediye başkanlarımızın ve teşkilat üyelerimizin katılması da bizleri çok mutlu etti” dedi.

Duaların edilmesinden sonra misafirlere yemek ikram edildi.

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Hayırlısı ile mazbatamızı alarak göreve başladık. Bundan sonra gecemiz gündüzümüz ilçemize yapacağımız yatırımlar olacaktır. İlk hedefimiz Çobanlarımızda birlik ve beraberliği sağlamak ve herkesi kucaklamaktır. Bizim kimseye küslüğümüz yok, kırgınlığımız yok. Her zaman ifade ettiğim gibi hiçbir zaman için oy veren, vermeyen diye bir ayırım kesinlikle yapmayacağız. Hayata geçireceğimiz projelerle işsizliği azaltacak, yeni yatırımlarla ilçemizi gelişmiş ilçeler arasına girmesini sağlayacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
7
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 01 Kasım 2020
İmsak 05:55
Güneş 07:18
Öğle 12:46
İkindi 15:39
Akşam 18:05
Yatsı 19:23