Emirdağ’da Yenilenen Suvermez Caddesi Trafiğe Açıldı

Alt yapısı tamamlanıp doğalgaz döşenen ana arterlerde hızlı bir şekilde

EMİRDAĞ 10.06.2022, 00:46
Emirdağ’da Yenilenen Suvermez Caddesi Trafiğe Açıldı

Emirdağ’da Yenilenen Suvermez Caddesi Trafiğe Açıldı

Alt yapısı tamamlanıp doğalgaz döşenen ana arterlerde hızlı bir şekilde üstyapı çalışmalarına başlayan Emirdağ Belediyesi vatandaşların ulaşımını daha rahat ve konforlu bir şekilde sürdürebilmesi için çalışmalarına devam ediyor.

Emirdağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Emirdağ'ın önemli işlek caddelerinden olup ilçenin 40'dan fazla köyle bağlantısını sağlayan Suvermez Caddesi'nde asfalt serim çalışmalarını tamamladı. Kaldırım çalışmaları ve yol zemin çalışmalarının tamamlanmasıyla yeni asfalt dökülen yolda sıra ışıklandırma çalışmasına geldi.

Emirdağ'a konforlu ve kaliteli yollar kazandırmak için başlattıkları asfalt seferberliği ile Suvermez Caddesi'ndeki asfalt çalışmalarını tamamladıklarını belirten Emirdağ Belediye Serkan Koyuncu ‘’Alt yapısını ilmek ilmek işlediğimiz, üst yapı ve çevre düzenlemelerini titizlikle hazırladığımız ilçe merkezimizi Emirdağımıza yakışır hale getirdik. Her alanda en iyi hizmeti vermek için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Yıllardır çalışmalardan uzak kalmış olan Suvermez Caddemiz ilçemiz için önemli konuma sahip, birçok köyümüzle köprü görevi görmekte.

Burada kaldırım çalışmalarını ve dün itibariyle de asfalt serme işlemlerini tamamladık. Sıra caddenin ışıklandırılmasında...

Belli bir program dahilinde sırasıyla Mezar Caddesi ve Dereköy Caddesindeki asfalt çalışmalarımız da kısa süre içerisinde tamamlanacak. Çalışmalarımız artarak devam ediyor. Biz çalışıyoruz, Emirdağ kazanıyor, hemşehrilerimiz kazanıyor.’’ diye konuştu.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Temmuz 2022
İmsak 03:41
Güneş 05:31
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:33
Yatsı 22:15