Emirdağ’da Caddeler Asfaltlanıyor

İlçede alt yapısı tamamlanıp doğalgaz hattı döşenen ana caddelerde sıcak asfalt çalışmaları

EMİRDAĞ 03.06.2022, 01:38
Emirdağ’da Caddeler Asfaltlanıyor

Emirdağ’da Caddeler Asfaltlanıyor

İlçede alt yapısı tamamlanıp doğalgaz hattı döşenen ana caddelerde sıcak asfalt çalışmaları, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in de katıldığı törenle kurban kesilerek başlatıldı.

Emirdağ Belediyesi, 2022 yılı asfalt sezonu kapsamında ilk asfalt serimi Suvermez Caddesi üzerinde gerçekleştirdi. Şehirleşme anlamında büyük çalışmalara imza atan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, artan nüfus ve konut sayısına paralel olarak fiziki belediyecilik çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Altyapı hizmetlerinde ihtiyaç olan noktalarda hızlı çözümler üreten Emirdağ Belediyesi altyapı çalışmaları tamamlanıp doğalgaz döşenen yerlerde sıcak asfalt çalışmalarıyla ilçe sakinleri için modern fiziki altyapıyı oluşturmaya ve halkın yaşam kalitesine katkı sağlamaya devam ediyor.

Emirdağ’da önemli projelerin lideri Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu “ İlçemizin her noktasında her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapılan planlı ve programlı çalışmalar ile mevsim koşullarının iyi gitmesi halinde sezon başında konulan hedeflerimizin üzerine çıkılacaktır.” şeklinde konuşarak asfalt çalışmaları konusunda desteklerini esirgemeyen Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e teşekkür etti.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak 03:39
Güneş 05:30
Öğle 13:07
İkindi 17:01
Akşam 20:34
Yatsı 22:16