Emirdağ Gençlik Meclisi Üyeleri Yeşil Mirasa Katkı Sağladı

Emirdağ Belediyesi olarak gençlerin toplumsal yaşamda etkinliklerini artırmak

EMİRDAĞ 14.12.2021, 00:39
Emirdağ Gençlik Meclisi Üyeleri Yeşil Mirasa Katkı Sağladı

Emirdağ Gençlik Meclisi Üyeleri Yeşil Mirasa Katkı Sağladı

Emirdağ Belediyesi olarak gençlerin toplumsal yaşamda etkinliklerini artırmak ve ilçenin gelişiminde etkin söz sahibi olmalarına katkı sağlamak adına kurulan Belediye bünyesinde kurulan Gençlik Meclisi, farkındalık yaratacak etkinliklerini sürdürüyor.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun vizyon projesi olan Millet Bahçesi'nin bir bölümünü oluşturacak olan 'Badem Ağacı Bahçesine' Antalya'daki iş adamlarından Yılmaz Sezer'in Emirdağ'a gönderdiği 7000 adet badem fidanı Başkan Koyuncu'nun katılımıyla Gençlik Meclisi üyeleri tarafından toprakla buluşturuldu.

Düzenlenen organizasyonla onlarca fidanın toprakla buluştuğunu belirten Başkan Serkan Koyuncu, “Esasında bizler ağaçla, yeşille, toprakla dost bir milletiz. Kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz emri bulunan bir dinin mensupları, bir kültürün, bir geleneğin temsilcileriyiz. Bu çerçevede biz de Emirdağ Belediyesi olarak ilçemizi daha yaşanabilir, daha yeşil daha güzel bir ilçe haline getirmek için gayretle çalışıyoruz." ifadelerini kullanarak iş adamı Yılmaz Sezer'e, Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici'ye, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Halil İbrahim Koku'ya ve ekibine, Gençlik Meclisi üyelerine ve Belediye personellerine teşekkür etti.

Emirdağ Gençlik Meclisi Üyeleri böylesi anlamlı bir etkinliğin içerisinde olmaktan mutluluk duyduklarını söyleyerek kendilerine değer veren ve bu etkinlikte kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya teşekkür ettiler.

Eğlenceli anların yaşandığı ağaç dikme etkinliği hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Yorumlar (0)
banner659
-13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:39