Emirdağ Belediye Başkanından Örnek Davranış

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu siyasi partilerin ilçe başkanları ve oda başkanları

EMİRDAĞ 07.06.2022, 15:27
Emirdağ Belediye Başkanından Örnek Davranış

Emirdağ Belediye Başkanından Örnek Davranış

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu siyasi partilerin ilçe başkanları ve oda başkanları ile toplanarak Emirdağ için yapılması düşünülen konularda ortak akılla, mutabakat halinde karar aldıklarını ifade etti.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, yaptığı açıklamada:

“Emirdağ için, Mecliste Grubu bulunan Siyasi Partilerin İlçe Başkanları; Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Karakuş, CHP İlçe Başkanı Barış Can, MHP İlçe Başkanı Orbay Divrikli, İyi Parti İlçe Başkanı Ergün Yardımcı İle Oda Başkanlarımız, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Muzaffer Aşık, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hayri Soysal, Ticaret Odası Başkanı Halil İbrahim Aktepe, Ziraat Odası Başkanı Öztürk Köycü’nün katılımı ile Emirdağ Belediyesinde toplanarak çeşitli konularda istişarelerde bulunduk.

Gurbetçilerimiz gelmeden önce hazırlıklar kapsamında Çarşı trafiğini rahatlatmak adına ücretli otoparka geçmek ve mesai saatleri içinde büyük araçların Merkeze girmemesi konularında oybirliği ile Meclise ve Kaymakamlığa başvuru yapılması konularında müşterek kararlar aldık. İlçemize hayırlı olsun”dedi.

Emirdağlı vatandaşlar, bu uygulamanın örnek alınması gerektiğini belirterek belediye başkanına teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Temmuz 2022
İmsak 03:41
Güneş 05:31
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:33
Yatsı 22:15