Başkan Zeybek’ten Başkan Koyuncu’ya ziyaret

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’yu, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ziyaret etti.

EMİRDAĞ 02.01.2021, 19:55 03.01.2021, 16:22
Başkan Zeybek’ten Başkan Koyuncu’ya ziyaret

.

Başkan Zeybek’ten Başkan Koyuncu’ya ziyaret

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’yu, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ziyaret etti. Başkan Zeybek, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Koyuncu’yu tebrik etti.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Emirdağ Belediyesini ziyaret etti. Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Başkan Zeybek’i belediye binası önünde çiçeklerle karşıladı. Ziyarete AK Parti İlçe Başkanı İsmail Dişiçürük, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, Davulga Belediye Başkanı Ergün Erdik, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Çakallı ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik ettiler. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Koyuncu, kadim şehrimiz ile ilgili istişarelerde ve bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Koyuncu, “Belediye başkanımız Mehmet Zeybek’in her zaman desteğini hissettik. Milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın ve il başkanımızın destekleriyle inşallah Emirdağ ilçemize en güzel hizmeti yapmaya çalışıyoruz” dedi.

“Her zaman Serkan Koyuncu başkanımızın yanındayım”

Başkan Zeybek, Koyuncu’nun çalışmalarını yakinen takip ettiğini dile getirdi. Başkan Koyunca’ya her türlü desteğe hazır olduklarını vurgulayan Zeybek, “Başkanımız Gönül Belediyeciliği ilkesiyle güzel hizmetlere imza atıyor. Emirdağ ilçemizin gelişmesi ve değişimi için projelerini hayata geçiriyor. Kendisine başarılar diliyoruz. Her zaman Serkan Koyuncu başkanımızın yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi. Ziyaretin sonunda Koyuncu, Zeybek’e günün anısına hediye takdim etti.

Yorumlar (0)
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 27 Ocak 2021
İmsak 06:36
Güneş 08:01
Öğle 13:16
İkindi 15:56
Akşam 18:20
Yatsı 19:40