Başkan Koyuncu, “Emirdağ Kadın Kooperatifi örnek teşkil ediyor”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek öncülüğünde,

EMİRDAĞ 10.07.2021, 19:44
Başkan Koyuncu, “Emirdağ Kadın Kooperatifi örnek teşkil ediyor”

Başkan Koyuncu, “Emirdağ Kadın Kooperatifi örnek teşkil ediyor”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek öncülüğünde, her bir atölyesi kendi alanında örnek teşkil edecek şekilde üretime geçmeyi başaran Emirdağ Kadın Kooperatifinin gücüne güç katmaya devam ettiğini söyledi. Kadınlar şimdi de yeni doğan bebekler için yastık ürettiler.

Emirdağ Kadın Kooperatifinde Emirdağlı Kadınlar ürütmeye devam ediyor. Emirdağ Kadın Kooperatifi tarafından dikiş atölyesinde emek vererek çeşitli ürünler üreten kadınlar, tanıtımını yaptıkları 250 adet yeni doğan bebekler için yastıklar Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Filiz Bilici tarafından Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’ya teslim edildi.

“Emirdağ Kadın Kooperatifi ile gurur duyuyoruz”

Kadın kooperatifi ile gurur duyduklarını kaydeden Başkan Koyuncu, "Ortak hareket etme kültürünün ve birlikte üretmenin bir parçası olan kooperatifleşmede başarıya ulaştık. Kadınlarımız yine kendinden beklenenden fazlasını göstermiş. Emirdağ Kadın Kooperatifimizden alınan ürünlerin kalitesini, güzelliğini ve fiyatını gördük, beğendik, tasdik ettik. Bu konuda Şehrimize ve Şehrimizin kadınlarına öncülük eden Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Sayın Kaymakamımız Osman Eren Bilici’ye şükranlarımı sunuyorum. Tabii teşekkürlerimizi aynı zamanda kadın kooperatiflerine her türlü imkanı sunan Milletvekillerimiz Sayın Ali Özkaya’ya, Sayın İbrahim Yurdunuseven’e ve Sayın Veysel Eroğlu'na da sunuyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
27
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:10
Güneş 05:49
Öğle 13:09
İkindi 17:01
Akşam 20:19
Yatsı 21:52