TED Koleji Pandemi Dinlemiyor!

Dünya Sağlık Örgütünün Covid-19 hastalığını pandemi ilan etmesinden

EĞİTİM 02.06.2020, 16:40
TED Koleji Pandemi Dinlemiyor!

TED Koleji Pandemi Dinlemiyor!

TED AFYON KOLEJİ DÖNEM SONU RESİM SERGİSİ AÇILDI.

Dünya Sağlık Örgütünün Covid-19 hastalığını pandemi ilan etmesinden bu yana “Uzaktan Eğitim” sürecine devam eden TED Afyon Koleji, kurumsal yapısı ve yüksek hızlı manevra kabiliyetiyle kendini ispatladı.

TED Afyon Koleji’nin normalokul döneminde uyguladığıeğitim programları ve uygulamaları, uzaktan eğitim dönemine entegrasyonundaki şaşırtıcı başarısı velilerinden ve eğitim camiasından büyük beğeni aldı. Bu süreçte, online canlı dersleri, canlı sınavları, TED üretimi ders videoları, ulusal bazda hazırladığı yarışmalar, etüt programları, kutlama ve anma programları ile adından söz ettiren TED Afyon Koleji “Sanat” çalışmalarına da ara vermedi.

Bugün itibariyle TED kampüste açılan dönem sonu “Resim ve Seramik Sergisi” sanal ortamda izlenebilecek. Resim ve Seramiğin farklı tekniklerinin uygulandığı sergide 220 eser sergileniyor.

TED Afyon Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Azime Tanrıverdi verdiği demeçte;

“TED Afyon Koleji olarak Pandemi’nin çalışmalarımıza ket vurmasına izin veremezdik. Bu nedenle, uzaktan eğitim çalışmalarımız için hizmet içi eğitimlerimizi en üst seviyeye çıkararak, hızlı bir adaptasyon sürecine girdik. Böylesine zorlu bir süreçte akademik alanda olduğu kadar sanat alanında da etkin olan İlkokul ve ortaokul öğrencilerimizin çalışmalarını hayranlıkla izliyor, onlarla gurur duyuyorum” dedi.

Serdar Gülbahar

TED Afyon Koleji

Kurumsal İletişim Koordinatörü

serdar.gulbahar@tedafyon.k12.tr

+90 507 7220744

Yorumlar (0)
0
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 16 Ocak 2021
İmsak 06:41
Güneş 08:07
Öğle 13:13
İkindi 15:46
Akşam 18:08
Yatsı 19:29