Dinar MYO’da Oryantasyon Eğitimi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda Oryantasyon hizmetleri kapsamında

DİNAR 24.09.2019, 21:22
Dinar MYO’da Oryantasyon Eğitimi

Dinar MYO’da Oryantasyon Eğitimi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda Oryantasyon hizmetleri kapsamında yeni duruma-ortama alıştırma semineri öğrencilere verildi.

Dinar MYO Öğretim Görevlilerinin de katıldığı etkinlikte bir konuşma yapan Dinar MYO Müdürü Dr. Hayrettin Ertan okul ile ilgili bazı bilgiler sundu. Okulun içerisinde bulunan bölümleri bir bir tanıtmayla sunumuna başlayan Ertan şöyle konuştu, “Okulumuzda şu an kayıtlı beş yüz öğrencimiz bulunmaktadır. Okulumuz bahçesi içerine faaliyete geçmiş olan 217 kişilik anfi şeklinde akustik salon bulunmaktadır. Bunun yanında yabancı dil laboratuarımız da siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir. Okulumuzda sosyal sorumluluk projeleri adı altında birçok faaliyetler, geziler ve etkinlikler düzenlemekteyiz. Bunlardan bir tanesi ise kariyer günleri adını verdiğimiz etkinliklerimizidir. Bu etkinliklerimizde okulumuzdan mezun olmuş ve kariyer yapmış öğrencilerimizi Dinar’a davet edip mevcut öğrencilerimiz ile buluşturuyoruz. Bizler sizlerden sadece akademik başarı beklemiyoruz. Sosyal ve çevreye karşı duyarlı insanlar olmanızı istiyoruz” dedi.

Dinar MYO Müdürü Dr. Hayrettin Ertan’ın konuşmasından sonra öğrencileri bilgilendirme amaçlı der ve not sistemi hakkında bir konuşma gerçekleştiren Öğretim Görevlisi Süleyman Yarıkkaya, okul yönetmeliği, dersler ve sınavlar hakkında bazı bilgiler sundu.

Yapılan toplantıya Dinar Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hayrettin Ertan, Kredili Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu Yurt Müdürü Fatih Uysal, Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Volkan Kocaoğlu ve öğrenciler katıldı. İsmail Yılmaz

Yorumlar (0)
banner632
banner633
13
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Ekim 2020
İmsak 05:51
Güneş 07:14
Öğle 12:47
İkindi 15:42
Akşam 18:10
Yatsı 19:27