Dinar da Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer

DİNAR 23.09.2020, 18:32
Dinar da Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Dinar da Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, saat 14:00 de Yabancı Dil Laboratuvarında yapıldı.

Toplantıya Dış Paydaş üyeler; Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, Dinar Ticaret Odası Başkanı Abdullah Bağırkan, Yükseköğretimi Destekleme Derneği Başkanı Mehmet Öztürk ve Üniversitemiz mezun öğrenci (Dinar SYDV Müdürü) İrfan Yüksel ile

İç Paydaş üyeler; Müdür Yrd. Dr.Öğr.Üyesi Ömer Faruk Efe, Müd. Yrd. Dr.Öğr.Üyesi Volkan Göçoğlu, Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Nal, Dr.Öğr.Üyesi Serhan Haner, Dr.Öğr.Üyesi Elvan Akgül ve Yüksekokul Sekreteri Halit Toker katıldı.

Toplantı da geçen bahar döneminde uzaktan eğitimin nasıl yapıldığı ve 2 hafta sonra başlayacak güz döneminde uzaktan eğitim nasıl olacağı anlatıldı.

Ayrıca Endüstriyel Tasarım ve Sigortacılık bölümlerinin kayıt oranın % 80 olduğu ve bunu % de 100’e çıkarmak, öğrenci tercihini artırmak için neler yapmalıyız? Endüstriyel Tasarım Bölümünün atölye sıkıntıları nasıl giderebiliriz? Pasif olan Acil Yardım ve Afet Yönetimi bölümünü nasıl aktif hale getirip öğrenci alabiliriz konuları görüşüldü.

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:39