Başkan Sarı, vaatlerini tek tek gerçekleştiriyor

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, seçim öncesi verdiği vaatleri tek tek gerçekleştiriyor.

DİNAR 25.03.2020, 20:11
Başkan Sarı, vaatlerini tek tek gerçekleştiriyor

Başkan Sarı, vaatlerini tek tek gerçekleştiriyor

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, seçim öncesi verdiği vaatleri tek tek gerçekleştiriyor.

Yapılan araştırmalar, vatandaş görüşmeleri ve kamuoyu görüşleri ile Başkan Sarı’nın ilk yılında son derece azimli ve başarılı çalışmalara imza attığı belirtildi.

Yerel seçimlerden önce Belediye Başkanı Sarı ilk üç ay içerisinde sanayiye içme suyu, kapalı halde bulunan mezbahanenin açılması, hayvan barınağı gibi bazı projelerin sözünü vermişti.

Göreve gelir gelmez hayırlı olsun ziyaretlerini bile kısa tutarak hızlı bir şekilde çalışmalarına başlayan Başkan Sarı, mezbahane ve sanayi içme suyu problemlerini çözdü. Hayvan barınağı için ise ihale yapılmış durumda olan bölgede çalışmaların başlayacağı biliniyor.

Cumhuriyet Meydanı Dinar’ın Yüz Akıdır

En son 1989 yılında dönemin belediye başkanı tarafından yapılan ve yıllardır aynı vaziyette bulunan Cumhuriyet Meydanının ilçenin yüz akı olduğu, Belediye Başkanı Sarı tarafından çalışmaların yürütüldüğü biliniyor.

Sarı her gün düzenli olarak Cumhuriyet Meydanındaki çalışmaları yakından takip ediyor. Dinarlı vatandaşlar meydanın yenilenecek olmasına çok sevindiklerini, eski halinin ise çok kötü ve kötü amaçlı kişiler tarafından geceleri kullanıldığını söyledi.

Meydan projesi için belediye başkanını takdir ettiklerini belirten vatandaşlar şunları söyledi, “İlçede herkes tarafından görülüyor ki hummalı bir çalışma var. Öncelikli olarak buradaki düşüncelerimiz ve söylemlerimiz siyasi olarak değildir. Dinar’a bir çivi çakandan Allah razı olsun. Siyaset dönemi artık sona erdi. Şimdi birlik ve beraberlik olma zamanıdır. Bunun için vatandaşlar olarak hizmet istiyoruz” dediler.

Her alanda, her platformda tek amacının hizmet olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Nihat Sarı, belediye çalışmalarında, kendisine her daim destek olan, en iyi şekilde görev paylaşımı yapan, başta Meclis Üyelerine, bütün belediye personellerine ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Dinar halkına teşekkür ettiğini ifade etti.

Yorumlar (0)
-6
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 21 Ocak 2021
İmsak 06:39
Güneş 08:05
Öğle 13:14
İkindi 15:51
Akşam 18:13
Yatsı 19:34