Başkan Sarı, “Mahalle muhtarlarımız ile iletişim halindeyiz”

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, İlçemiz mahalle muhtarları ile mahallelerimizin istek ve taleplerini

DİNAR 18.11.2020, 01:58
Başkan Sarı, “Mahalle muhtarlarımız ile iletişim halindeyiz”

Başkan Sarı, “Mahalle muhtarlarımız ile iletişim halindeyiz”

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, İlçemiz mahalle muhtarları ile mahallelerimizin istek ve taleplerini istişare ederek mahallelerde gerekli çalışmaları başlatıyor.

İncirli Mahallesi Muhtarı Muammer Düztepe ve TOKİ Şehitler Camii İmam hatibi Halil İbrahim Gökdeniz’i makamında ağırlayan Belediye Başkanı Nihat Sarı, mahallenin sorunları ve caminin eksiklikleri hakkında istişarelerde bulundu.

Akabinde ise Gazi Mehmet Çavuş Mahallesi Muhtarı Niyazi Yılmaz evi yanan vatandaş için yardım talebinde bulundu. Belediye Başkanı Nihat Sarı belediye imkanları doğrultusunda yardımcı olunacağını belirtti.

Ziyaretlerin devamında ise Bağlar Mahallesi Muhtarı Tarık Özdağ ve Üçlerce Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk ile görüşen Belediye Başkanı Nihat Sarı, mahallelerin sorunları ve eksiklikleri hususunda istişarelerde bulundu.

Ziyarette Bağlar Mahallesi Muhtarı Tarık Özdağ Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya mahallesine yapılan parke taşı döşeme çalışması ve su kanalet yapımından dolayı teşekkür ederken Üçlerce Mahalle Muhtarı Mustafa Öztürk’te mahallesinde bulunan bazı noktalara parke taşı döşenmesi için talepte bulundu.

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Mahalle muhtarlarımız ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. Amacımız ilçemizde mahallelerimizde bulunan eksiklikleri en hızlı şekilde gidererek çözüme kavuşturmaktır. İnşallah en kısa sürede Covid-19 salgının sona ermesinin ardından tekrar mahalle toplantılarımıza da kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
6
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 03 Aralık 2020
İmsak 06:24
Güneş 07:52
Öğle 12:53
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06