Başkan Sarı, 9. Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarında

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 11- 13 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek

DİNAR 11.11.2021, 17:34
Başkan Sarı, 9. Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarında

Başkan Sarı, 9. Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarında

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 11- 13 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan 9. Antalya Expo City Şehircilik ve Teknoloji Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu açılışına katıldı.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici, Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve belediye başkanlarının katılımlarıyla gerçekleşen fuar açılışı Belediye bandomuz eşliğinde saygı duruşunda bulunulması ve akabinde istiklal marşımızın okunması ile başladı.

Akabinde ise günün anlam ve önemini belirten konuşmalar gerçekleştirildi. Konuşmaların tamamlanmasının ardından açılışa katılan heyet tarafından stantlara ziyaret gerçekleştirildi.

Stant ziyaretleri kapsamında Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve beraberindeki heyet stantımıza ziyarette bulundular. Stantımızı ziyarete gelen heyet Belediye bandomuz tarafından gerçekleştirilen bando gösterisi ile karşılandı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya ve belediye Bandosuna teşekkür eden Başkan Tütüncü, “Dinar Belediye Bandosu gerçekten çok başarılı aynı zamanda bizler için çok değerli bir bando ekibi. İnşallah bundan sonra fuarlarımızda yine Dinar Belediye Bandomuz sahne alacak” dedi.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı günün anısına Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici’ye Dinarımızın simgesi Suçıkanımızın maketini hediye etti.

Stant ziyaretleri kapsamında stantımıza birçok belediye başkanı ve vatandaş ziyarette bulundu. Stantımıza gelen belediye başkanları ve vatandaşlarımız ile sohbet eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, stant alanımızda yer alan yöresel kıyafetlerin, yöresel ürünlerin ve tanıtım ürünleri hakkında bilgi vererek stantımıza ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, stant ziyaretinin ardından Fuar alanında gerçekleşen sempozyuma katıldı.

9. Antalya Expo City Şehircilik ve Teknoloji Fuarı hakkında bir değerlendirme yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Belediye olarak ilçemizi en iyi şekilde her platformda tanıtacağız. Bu kapsamda 11-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan 9. Antalya Expo City Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’nda yerimizi aldık. İlçemizin tanıtımının yer aldığı şairlerimiz tarafından yazılan kitaplar, yöresel ürünlerimiz, coğrafi tescil alan Fadiş Bebeğimiz, ve bir çok tanıtım ürünlerinin yer aldığı stantımıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
banner659
12
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak 06:20
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06