17.06.2015, 20:19

ALTINBİLEK’İN ARDINDAN

 ALTINBİLEK’İN ARDINDAN

Seçim günü İstanbul'da ailesiyle birlikte  müessif bir terör saldırısına uğrayan, bir zamanlar Dinar İlçe Jandarma K. yapan  Fehmi Altınbilek' i hatırlayabildiniz mi ?

Bu soruyu bana meil atan eski kaymakamımız, İçişleri Emekli Mülkiye Başmüfettişi

Sayın Mahmut Esen sordu. Bende kendisine Dinar’da bir zamanın istasyon caddesindeki Jandarma karakolunda görev yapan değerli insan Jandarma Yzb. İlçe Jandarma komutanı Fehmi Altınbilek’i çok iyi tanırım o zamanlar 30 sene hizmet ettiğim kütüphane görevi yanında İlçemizin Anadolu Ajansı Muhabirliğini yapıyordum. Hemen hemen her gün sabahleyin makamına uğrar “Sayın komutanım bir haber var mı yoksa asayiş berkemal mı?” diye sorar görevime öyle giderdim.

Televizyondan elim haberi duyunca kendisini hatırlayıp çok üzüldüm. Kendisini tanıyanlar adına Allahtan rahmet diliyor kendisini saygıyla anıyorum. Nur içinde yat komutanım Jandarma camiasının ve Türkiye’nin başı sağ olsun.

Ayhan Kalkan

Yorumlar (1)
AYHAN KALKAN 5 yıl önce
DÜZELTME
KOMUTANIMIZ ALTINBİLEK VURULDU HABERİYLE KAYBETTİK DÜŞÜNCESİNE DÜŞEN SEVENLERİNDEN ÖZÜR DİLEYEREK ALDIĞIM HABERE GÖRE VEFAT ETTEDİĞİNİ YARALI OLARAK KURTULDUĞUNU ÖĞRENDİM
SAYIN JANDARMA KOMUTANIMIZA BÜYÜK GEÇMİŞOLSUN DİYOR ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.
Ayhan KALKAN
banner632
22
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 27 Ekim 2020
İmsak 05:50
Güneş 07:13
Öğle 12:47
İkindi 15:43
Akşam 18:11
Yatsı 19:28