Zeybek Başkan’dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kırtasiye yardımına ihtiyacı olan öğrencileri

AFYONKARAHİSAR 30.09.2020, 16:22
Zeybek Başkan’dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Zeybek Başkan’dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kırtasiye yardımına ihtiyacı olan öğrencileri sevindirdi. Aralarında çanta, defter vb birçok kırtasiye malzemesinin bulunduğu setler, öğrencilere dağıtılmaya başlandı.

Belediyemiz Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı Yardım Birimi’ne kayıtlı yoksul, dul, yetim ve yardıma muhtaç ailelerin çocuklarına kırtasiye desteğinde bulunuldu. İçerisinde çeşitli adetlerde 14 kalem kırtasiye malzemesinin yer aldığı paketler, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş tarafından öğrencilere takdim edildi.

Maddi durumu yetersiz olan ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını belirten Başkan Mehmet Zeybek, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Başkan Zeybek, COVİD-19 salgınının dolayısıyla okullarından uzak kalan öğrencilerin en kısa sürede okullarına dönmesini temenni ederek kırtasiye yardım paketinin içerisinde çantadan deftere, kalemden silgiye kadar bir yıl boyunca kullanabilecekleri birçok eğitim araç ve gerecinin yer aldığını söyledi.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 20 Haziran 2021
İmsak 03:34
Güneş 05:26
Öğle 13:04
İkindi 16:59
Akşam 20:33
Yatsı 22:16