Zeybek Başkan’dan Muhtarlarla Buluşma

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, mahalle muhtarlarının taleplerini ve isteklerini

AFYONKARAHİSAR 20.09.2022, 18:13
Zeybek Başkan’dan Muhtarlarla Buluşma

Zeybek Başkan’dan Muhtarlarla Buluşma

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, mahalle muhtarlarının taleplerini ve isteklerini yüz yüze dinleyerek, birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyor. Başkanımız, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve beraberindeki heyeti makamında misafir etti. Omuz omuza muhtarlar ile birlikte şehrimizin için önemli yatırım ve projeleri hayata geçiren Zeybek Başkan istişare toplantıları yapmayı sürdürüyor.

Mahalle ziyaretleri ve çeşitli programlarla muhtarlarla sık sık temas halinde olan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek istişare kültürüne verdiği önem dâhilinde ziyaret ve görüşmelerine devam ediyor. Yapılan yatırım ve talepler üzerine muhtarlarla buluşan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Tüm yatırımları ve hizmetleri muhtarlar ile paylaşan Başkanımız Zeybek, talep ve önerileri de aldı. Toplantıda planlanan çalışmalar da paylaşılırken, Belediyemizin yatırım programında yer alan işler ile ilgili istişareler yapıldı.

Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı toplantıda tek ortak gayenin ‘Afyonkarahisar’a hizmet’ etmek olduğu belirtildi. Toplantı hatıra fotoğrafları çekimi ardından son buldu.

“ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Başkanımız Mehmet Zeybek konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise; “Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve beraberindeki heyeti belediyemizde misafir ettik. Belediye olarak mahallelerimize yaptığımız yatırım ve çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak 05:23
Güneş 06:45
Öğle 12:53
İkindi 16:14
Akşam 18:52
Yatsı 20:09