Zeybek Başkan “Kasım Ayı İçinde Trafiğe Açmayı Hedefliyoruz”

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından konforlu ve güvenli seyahat imkânı sunacak aynı zamand

AFYONKARAHİSAR 15.11.2021, 14:32

Zeybek Başkan “Kasım Ayı İçinde Trafiğe Açmayı Hedefliyoruz”

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından konforlu ve güvenli seyahat imkânı sunacak aynı zamanda Afyonkarahisar’ın trafik yoğunluğunu azaltacak Karayolları Alt Geçit çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yapımı tamamlandığında şehrimizin en uzun alt geçiti olacak olan projede asfalt serimine geçildi.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, bölgede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İhale tarihine göre 31 Aralık’ta bitmesi gereken çalışmalar, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in söz verdiği gibi daha önce tarihte tamamlanarak hizmete açılacak.

Afyonkarahisarlılar’ın hizmetine açmak için ekiplerin gece gündüz demeden çalıştığına dikkat çeken Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; “asfaltlama çalışmaları hemen hemen bitmek üzere. Çalışmaları yerinde görelim diye yaptığımız ziyarette sağ olsun ekiplerimiz canla başla çalışıyor. İhale tarihimiz 195 gündü. Planlanan tarih olan 31 Aralık 2021 yılının son günü idi. Daha önce dey yaptığımız açıklamalarda planlanan tarihten bir buçuk ay önce bitirmeyi hedefliyoruz demiştik. Hamdolsun sözümüzü yerine getireceğiz. Şu anda bir taraftan alt geçitin asfaltı devam ederken, diğer taraftan da orta refüj ve aydınıma çalışmaları sürüyor. Bu vesileyle Karayolları Altgeçit projesinin şehrimize şimdiden hayırlı olmasını diliyor, araç sahiplerine kazasız belasız sürüş diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner659
10
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 07 Aralık 2021
İmsak 06:27
Güneş 07:54
Öğle 12:54
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06