Zeybek Başkan Belediye Personeliyle Yemek Yedi

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, bugün personelle yemekte buluştu.

AFYONKARAHİSAR 01.12.2021, 15:30
Zeybek Başkan Belediye Personeliyle Yemek Yedi

Zeybek Başkan Belediye Personeliyle Yemek Yedi

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, bugün personelle yemekte buluştu. Zeybek Başkan, öğle yemeğinde, belediye yemekhanesinde personel ile birlikte yemek yedi.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek öğle yemeğini, Belediye Yemekhanesinde mesai arkadaşlarıyla birlikte yedi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, personel ile sıraya girerek, kendi yemeğini kendisi aldı ve çalışanlarla aynı masada yemek yiyerek sohbet etti.

Zeybek Başkan, gerçekleştirdiği ziyaretlerle belediyenin farklı birimlerinde çalışan personelle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkanımız Zeybek bu kez de öğle yemeğini çalışma arkadaşları ile birlikte yedi. Yemek ardından aşçılara teşekkür eden Zeybek Başkan, farklı masaları da ziyaret ederek, personellerle sohbet etti.

Mesai arkadaşlarına teşekkürde bulunan Zeybek Başkan birlik ve beraberlik vurgusu yaparak; “Tüm çalışanlarım benim için çok önemli ve bir biriyle eşittir, görevi ne olursa olsun bugüne kadar yönetim olarak hiçbir zaman ayrıma gitmeden hizmetlerimizi yapıyoruz. Hepimizin tek ortak hedefi var, o da Afyon halkına hizmet etmek. Allah’a şükürler olsun çok büyük yol kat ettik, yapılan projelerde hepinizin alın terini görüyorum. Gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Benim felsefemde de vizyonumda da Durmak yok hizmete devam var. Birlikte el ele vererek ekip ruhuyla hep birlikte başarılı çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Halkımıza yapılan Belediye hizmetlerinde emekleri geçen siz değerli tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hiç bıkmadan, usanmadan, küsmeden darılmadan, bir kalarak hizmetlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner659
-13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:39