Yurdunuseven’den Polis Haftası Kutlama Mesajı

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'in

AFYONKARAHİSAR 09.04.2022, 16:43
Yurdunuseven’den Polis Haftası Kutlama Mesajı

Yurdunuseven’den Polis Haftası Kutlama Mesajı

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'in Polis Haftası dolayısıyla yapmış olduğu basın açıklamasıdır;

"Vatan, millet ve bayrak uğruna tam 177 yıldır büyük bir özveri ve gayretle, canı pahasına çalışan Polis Teşkilatımızın Polis Haftası'nı canı gönülden tebrik ediyorum.

Dünyadaki tüm milletlerin tarihlerine göz atıldığında necip Türk Milleti'nin hiç bir millette olamayacak kadar asırlardır içeride ve dışarıda büyük bir hainlik ve düşmanlıklar silsilesi ile karşı karşıya kaldığı gözden kaçmaz. Aziz milletimiz zalime karşı dik duruşu, zulme uğrayanların yanında oluşu nedeniyle sürekli olarak maruz kaldığı bu hainlikler ve düşmanlıklara, yine her zaman yek vücut olarak cevap vermiştir. Tüm bunlar arasında ise Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden bu yana büyük ve çok mühim bir görevi ifa etmektedir. Kurulmuş olduğu günden bugüne tabiri caizse milletimize can siperane hizmet eden Polis Teşkilatımız hain terör örgütlerinin saldırıları ve alçak tuzakları karşısında, 15 Temmuz hain darbe kalkışması esnasında her zaman milletinin koruyucusu olmuştur. Bütün bu koruyucu vazifesinin yanısıra Polis Teşkilatımız aynı zamanda toplum yararına birçok faaliyeti de yürütmektedir.


Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin bizatihi kendisinden doğmuş gururumuz Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü kutluyor vatanımız ve milletimiz uğruna şehadete eren tüm kahraman polislerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yad ediyorum. Ruhları şad olsun.

Yorumlar (0)
5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 20 Mayıs 2022
İmsak 03:53
Güneş 05:35
Öğle 12:59
İkindi 16:52
Akşam 20:14
Yatsı 21:49