Yurdunuseven’den İlçe Ziyaretleri

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven

AFYONKARAHİSAR 17.06.2020, 12:47
Yurdunuseven’den İlçe Ziyaretleri

Yurdunuseven’den İlçe Ziyaretleri

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven Emirdağ ve Çobanlar İlçelerinde bir takım ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler sonrası Yurdunuseven yaptığı açıklamada;

"Koronavirüs salgını nedeni hemşehrilerimiz ile uzak kalsakta, hizmetlerin devam etmesi gerektiği noktaların takibini yapmaya ve vatandaşlarımızın dertlerine derman aramaya devam ediyoruz. Gönül Belediyeciliği anlayışıyla çıktığımız yolda Emirdağ İlçemizde hemşehrilerimizde bizlere gönülden inandı ve güvendi. Gerek Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu gerekse bizler Emirdağ'da hemşerilerimiz hizmetin en iyisinden faydalanması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Emirdağ'ımızın profilini değiştirecek olan yeni Belediye Başkanlığı binamız ve Belediyemiz tarafından yeniden düzenlenen, kültürümüzü yaşatmak adına çok önemli bir yeri olan Kültür Evi hayırlı olsun. Sadece Afyonkarahisarımız için değil ülkemiz için çok önemli bir yere sahip olan Emirdağ yaylaları, Türkiye'nin en çok koyun yetiştiren yaylaları ünvanına sahip. Hem bu özelliği hem doğasıyla türkülere ilham olmuş Emirdağı'nın kültürünü ve doğasını koruyarak vizyonunu geliştirmeye devam edeceğiz.

Dünyayı ekonomik ve sağlık alanında kasıp kavuran koronavirüs salgını sürecinin başından bugüne tedbirlere çok erken başlayarak dünyaya örnek olduk. Ekonomik anlamda zora düşmemesi için her vatandaşımızın olduğu gibi esnafımızın da çeşitli destek paketleri ile yanında olduk. Salgın sürecinde dahi gerek bizler gerekse bu millete hizmet etmeyi kendine görev bilmiş tüm dava arkadaşlarımız vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinlemek ve incelemek için şehrimizin sokaklarında olmaya devam ettik. Gönül Belediyeciliğine inanan belediye başkanlarımız ile beraber Emirdağ ve Çobanlar esnafımızla da bir araya gelerek onların taleplerini yerinde dinledik. Ülkemizin temel ekonomisini oluşturan esnafımızla birlikte olmak, onların halleri ile hallenerek çözüp üretme gayesindeyiz." dedi.


 

Yorumlar (0)
banner632
banner633
13
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 30 Ekim 2020
İmsak 05:53
Güneş 07:16
Öğle 12:47
İkindi 15:40
Akşam 18:07
Yatsı 19:25