Yurdunuseven, “Verdiğimiz sözleri ve koyduğumuz hedefleri hiç unutmadık”

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'in

AFYONKARAHİSAR 06.12.2021, 17:04
Yurdunuseven, “Verdiğimiz sözleri ve koyduğumuz hedefleri hiç unutmadık”

Yurdunuseven, “Verdiğimiz sözleri ve koyduğumuz hedefleri hiç unutmadık”

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'in, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile beraber katılmış olduğu Siirt programı ve bugüne kadar yapılmış olan yatırımlar hakkındaki basın açıklaması;

"3 Kasım 2021 tarihi itibariyle üretim ve hizmetle dolu 19 yılı geride bıraktık. İlk gün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde verdiğimiz sözleri ve koyduğumuz hedefleri hiç unutmadık. Ve bu hedefler doğrultusunda var gücümüzle çalıştık. Geriye dönüp baktığımızda karşımıza çıkarılmak istenen zorlukların büyüklüğü ne olursa olsun bunları aştığımızı net bir şekilde görebiliyoruz. Bütün bu engellere rağmen 3 Kasım 2002 tarihinden bu yana ülkemiz her alanda benzersiz bir kalkınma yaşadı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Partimiz ile bir yandan vesayet odaklarıyla mücadele ederken diğer yandan dev projeleri bir bir hayata geçirdik. Verdiğimiz teşvikler ile 140 olan Organize Sanayi Bölgesi Sayısı 350'yi geçti. Ülkemizde duble yol mesafesi tam 4 kat arttı. İstanbul Havalimanı, Osmangazi ve Yavuz Sultan Selimgibi benzersiz birçok eser hizmete açıldı ve açılmaya devam ediyor. Çiftçilerimize tam 165 milyar TL destek verildi ve Tarımsal Gayri Safi Milli Hasıla 333 milyar TL'ye ulaştı. Koronavirüs salgını gibi bir salgının hiç bir yerde adı yok iken sözünü verdiğimiz ve yurdumuzun dört bir yanında hizmete aldığımız şehir hastanelerimiz tam anlamıyla ülkemize çağ atlattı. Pandemi döneminde gelişmiş ülkeler dahi koronavirüse karşı yetersiz kalırken Türkiye olarak vatandaşlarımızı pandeminin getirdiği yaşamsal ve ekonomik risklerden korumanın yanısıra yardıma muhtaç ülkelere de destek verdik. Salgında geride bıraktığımız sürece baktığımızda bu konuda dünyada en iyi ülkelerden biri olduğumuzu söyleyebiliriz.

AK Parti İnsan Hakları Birimi olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve milletimizin yoğun katılımıyla Siirt'te yine eşsiz bir mitinge imza attık. Demokrasi Konuşmaları kapsamında "Bir Şiirin Öyküsü" programını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Muhterem Hanımefendi Emine Erdoğan'ın katılmları ile gerçekleştirdik. Geriye dönüp baktığımızda birkez daha görüyoruz ki; demokrasi savunucuları olduğunu iddia eden bir güruh tarafından okuduğu bir şiir nedeniyle mahkum edilmek istenen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, demokrasi kelimesinin anlamını yalnızca vesayet odaklarına değil tüm dünyaya öğretti. Aslında biliyoruz ki mahkum edilmek istenen Recep Tayyip Erdoğan değil Türk Milletinin bizatihi kendisi idi.Ve bugün tam 24 yıl önce Sayın Cumhurbaşkanımızın Siirt'te okuduğu şiirle dile gelen duygularımıza vurulmak istenen prangaları birer birer parçalayarak Siirt'te bugün tam 3 bin kişiye istihdam sağlayacak 72 kamu 3 özel yatırımı hizmete açtık.Yine Siirt-Şırnak arasındaki Zarova Köprüsü'nü hizmete açtık. Bizler bu ülkenin, bu memleketin aşığıyız. Tüm şer odakları bir araya gelse de biz bu sevdadan vazgeçmeyiz.

Yorumlar (0)
banner659
0
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:13
İkindi 15:47
Akşam 18:10
Yatsı 19:31