Yurdunuseven, “AK Parti demek, icraat demek”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven

AFYONKARAHİSAR 13.08.2021, 15:27
Yurdunuseven, “AK Parti demek, icraat demek”

Yurdunuseven, “AK Parti demek, icraat demek”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven, AK Parti'nin kuruluş yıl dönümüyle ilgili yazılı bir mesaj yayımladı.Milletvekili Yurdunuseven; "AK Partimizin kuruluş tarihi olan 14 Ağustos 2001, Aziz Milletimizin makus tarihini yendiği gündür." dedi.

Millete Düşmanlık Edenleri Tarihe Gömdük

AK Parti'nin 20'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven; "Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli noktalarından biri olan AK Partimizin kuruluşu ile başta milletimizin ve nihayetinde ülkemizin kaderi tam anlamıyla baştan aşağı değişti. 20 Yılda yalnız millete hizmet anlayışıyla yola çıkarak AK Partimiz ile sayısız hizmet ve projeyi hayata geçirdik. Milletimizin daha önce gördüğü insanlık dışı muameleleri, ayrımcılığı, bölücülüğü ve bu millete her türlü haksızlığı reva görenleri tarihe gömdük.Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, 2o Yılda milletimizin gururla haykıracağı birçok yerli ve milli projeyi tamamladık ve üretmeye devam ediyoruz. Artık bu coğrafyada çok daha güçlü masaya yumruğunu vuran bir Türkiye var." dedi.

AK Parti Demek İcraat Demek

"20 yılı geride bırakan AK Parti Siyaseti, milletin çok öncelerden yolunu özlemle gözlediği bir çok icraati hayata geçirdi. AK Parti denilince artık yenilikler, icraatler, yatırımlar ve sayısız hizmet projesi akla geliyor. Bu doğrultuda 2023, 2053, 2071 ve daha nice hedeflere yine milletimizle birlikte yürüyeceğiz inşallah. Bu güzel günde bir kez daha bütün bu hizmetleri milletimizle buluşturan ve bize milletimize hizmet etme fırsatını sunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyor, AK Parti'nin bir neferi olmaktan gurur duyduğumu belirtmek istiyorum." dedi

Yorumlar (0)
banner659
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 05:19
Güneş 06:41
Öğle 12:55
İkindi 16:18
Akşam 18:58
Yatsı 20:15