Yılın İlk Halk Toplantısı Vali Çiçek Başkanlığında Yapıldı

Vatandaşların devletle bağını güçlendirmek, talep ve sıkıntılarını hızlı ve etkin bir şekilde

AFYONKARAHİSAR 18.01.2022, 17:07
Yılın İlk Halk Toplantısı Vali Çiçek Başkanlığında Yapıldı

Yılın İlk Halk Toplantısı Vali Çiçek Başkanlığında Yapıldı

Vatandaşların devletle bağını güçlendirmek, talep ve sıkıntılarını hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturabilmek amacıyla düzenli aralıklar yapılan Halk Toplantıları sürüyor. Ocak Ayı Halk Toplantısı’na Vali Gökmen Çiçek başkanlık etti.

Valilik B Blok toplantı salonunda yapılan toplantıda Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, Belediye Başkan Yardımcısı Barış Dal ve ilgili kurum müdürleri de hazır bulundu.

600 Vatandaş Talepte Bulundu

Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Vali Gökmen Çiçek: “Düzenli aralıklarla yaptığımız halk toplantılarının ocak ayı toplantısında bir aradayız. 2021 yılı süresince yaptığımız halk toplantılarına 600 vatandaşımızın müracaatı oldu. Bu taleplerden 580’i çözüme kavuşurken 120’si mevzuata aykırılık nedeniyle çözüme kavuşturulamamıştır. Bugünde vatandaşlarımızı dinleyerek sorunlarına çözüler üreteceğiz. Umarım hem buraya gelen vatandaşlarımız hem de şehrimiz için hayırlı uğurlu olur” dedi.

Toplantıda vatandaşlarla birebir görüşerek, onların taleplerini dinleyen Vali Çiçek, bazı hususlarda ilgili kurum müdürlerine talimatlar vererek gereğinin yapılmasını ve takip edilerek kendisine bilgi verilmesini istedi

Yorumlar (0)
13
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 21 Mayıs 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:34
Öğle 12:59
İkindi 16:52
Akşam 20:15
Yatsı 21:50