Yeniden Refah Partisi İl ve İlçe yönetimleri istifa etti

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ramazan Türkaslan yaptığı basın

AFYONKARAHİSAR 26.08.2019, 03:01
Yeniden Refah Partisi İl ve İlçe yönetimleri istifa etti

Yeniden Refah Partisi İl ve İlçe yönetimleri istifa etti

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ramazan Türkaslan yaptığı basın açıklamasında teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Bahattin Sungur’la anlaşamadıklarından bahisle il ve ilçe yönetimlerinin birlikte istifa kararı aldıklarını açıkladı.

Ramazam Türkaslan’ın açıklamsı:

BASIN AÇIKLAMASI

Malumunuz YENİDEN REFAH PARTİSİ 23.11.2018 tarihinde kurulmuştur. Akabinde ilimizde de kuruluş çalışmaları başlamıştır her ilde olduğu gibi Afyonkarahisar da temayül yoklaması yapılmıştır. Afyonkarahisar Öğretmen Evinde yapılan temayül yoklamasına yüzlerce kişi katılmış listeden tek isim çık mıştır. Yapılan temayül yoklamasında tek isim olarak çıkan Ramazan Türkaslan Ocak ayında genel merkeze çağrılmış ve İl başkanı olarak görevlendirilmiştir. Ocak ayı sonu itibariyle Afyonkarahisar il yönetimi resmi olarak kuruluşunu tamamlamış hummalı bir çalışma evresine girmiştir. Kısa sürede binlerce esnaf ziyareti yapılmış 13 ilçede resmi kuruluş tamamlanmış 8 ilçede de kongreler tamamlanmıştır. Kalan 5 ilçe için de isimler belli olmasına karşın teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Bahattin SUNGUR'UN yanlış tutumlarından dolayı atamalar ertelenmiştir. Yapılan il içi ve il dışı çalışmalarda tamamen teşkilat mensuplarımızın maddi ve manevi imkanları kullanılmıştır. Teşkilat mensuplarımız hiçbir menfaat gözetmeksizin evlatlarının rızkından ayırdıkları mali kaynaklardan gecesini gündüzüne katarak insanüstü çalışma gerçekleştirmişlerdir. Gelinen noktada Bahattin SUNGUWUN bir tane dahi haklı sebep ortaya koyamadan bizleri görevden almak için her türlü çirkefliği yapması bardağı taşıran son damla olmuştur. Bugün itibariyle YENİDEN REFAH PARTİSİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANI VE İL YÖNETIMI OLARAK İLÇELERİMİZLE BIRLIKTE İSTİFA EDİYORUZ. Bu süreçte bize destek veren bütün kardeşlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

İL BAŞKANI RAMAZAN TÜRKASLAN

Yorumlar (1)
Nevzat Şarlak 1 yıl önce
BIZ ISTIFA ETMEDIK.DIMDIK AYAKTAYIZ.GENEL MERKEZE VE SN. DR.FATIH ERBAKAN LIDERIMIZE ÖLÜMÜNE BAĞLIYIZ. MILLI GÖRÜŞ BIZIM VAZGECILMEZ YOLUMUZDUR.AFYON MERKEZ ILCE TESKILAT BASKANI NEVZAT ŞARLAK
-1
sisli
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 24 Kasım 2020
İmsak 06:17
Güneş 07:43
Öğle 12:50
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:07