Vali Yiğitbaşı Halk Toplantısında Vatandaşları Dinledi

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, düzenli aralıklarla yapılan Halk Toplantısı

AFYONKARAHİSAR 15.09.2022, 19:46
Vali Yiğitbaşı Halk Toplantısında Vatandaşları Dinledi

Vali Yiğitbaşı Halk Toplantısında Vatandaşları Dinledi

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, düzenli aralıklarla yapılan Halk Toplantısı kapsamında vatandaşların sorunlarını dinleyip, ilgili birimlerle koordinasyon sağlayarak çözüm noktasında destek oldu.

Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenli aralıklarla yapılan “Halk Toplantısı” Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Talep ve sorunlara hızlıca çözüm üretilmesi için Vali yardımcılarının ve kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda Yiğitbaşı, kendisine iletilen istek, talep, öneri ve şikâyetleri dinledi, not aldı.

Taleplerin hızlıca çözüme kavuşturulması için ilgili kurum müdürlerine talimatlar veren Vali Yiğitbaşı, kendisine iletilen her konunun takipçisi olacağını söyledi.

Yaklaşık üç saat süren toplantıya yalnızca sorun için gelenler değil, Afyonkarahisar Valisi ile tanışmak isteyenler de gelince yoğun bir katılım gerçekleşti.

“Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği bizler için öncelikli konu” diyen Vali Yiğitbaşı: “Devletimiz tüm imkânlarıyla milletimizin her zaman yanında. Bizler bu imkânlar çerçevesinde vatandaşlarımıza destek olmaya, sorunlarına çare olmaya gayret ediyoruz” dedi.

Vali Yiğitbaşı, toplantı sonrası toplantı boyunca hazır bulunan yetkililere teşekkür etti.

Yorumlar (0)
19
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak 05:23
Güneş 06:45
Öğle 12:53
İkindi 16:14
Akşam 18:52
Yatsı 20:09