Vali Mustafa Tutulmaz STK Temsilcileri ile İstişarelerde Bulundu

2020 Sevgi Yılı Projesi kapsamında Vali Mustafa Tutulmaz

AFYONKARAHİSAR 05.03.2020, 22:52
Vali Mustafa Tutulmaz STK Temsilcileri ile İstişarelerde Bulundu

Vali Mustafa Tutulmaz STK Temsilcileri ile İstişarelerde Bulundu

2020 Sevgi Yılı Projesi kapsamında Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında il merkezinde yardımlaşma ve dayanışma alanında faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ile İstişare Toplantısı düzenlendi.

Toplantıda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yaman Şenol ile İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nuri Ahmet Gök’te hazır bulundu.

Hayır ve İyilik Yönünde Yarışıyorsunuz

Toplantıda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz: “Hepinizi kutluyorum. Hayır ve iyilik yönünde yarışıyorsunuz. Bundan mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu yönüyle Devletimizin üzerindeki birçok yükü de almış oluyorsunuz. Ancak bu yardımları yaparken zaman zaman karşılaşılan sıkıntılar olabiliyor. Bu sıkıntıları değerlendirmek ve bundan sonraki yol haritasını belirlemek amacıyla sizlerle birlikte olmak istedik. Darda kalanlara nasıl daha fazla yardımda bulunabiliriz, daha farklı neler yapabiliriz bunları sizlerle görüşmek istiyoruz. Katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmalarından ardından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yaman Şenol yapılan yardımlar ve diğer çalışmalar hakkında sunum eşliğinde bilgilendirmeler yapıldı.

Vali Mustafa Tutulmaz sunumun ardından STK temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinleyerek, taleplerini aldı.

Yorumlar (0)
banner632
banner633
21
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Ekim 2020
İmsak 05:51
Güneş 07:14
Öğle 12:47
İkindi 15:42
Akşam 18:10
Yatsı 19:27