Vali Gökmen Çiçek MÜSİAD’ı Ziyaret Etti

Vali Gökmen Çiçek, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni

AFYONKARAHİSAR 16.11.2020, 17:32
Vali Gökmen Çiçek MÜSİAD’ı Ziyaret Etti

Vali Gökmen Çiçek MÜSİAD’ı Ziyaret Etti

Vali Gökmen Çiçek, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret ederek, iş dünyası ve Afyonkarahisar’ın ekonomisi üzerine istişarelerde bulundu.

Vali Gökmen Çiçek, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Ahmet Karakol ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşerek iş dünyası ve MÜSİAD’ın yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Bu Şehir İçin Dertlenen İş İnsanlarından Oluşuyoruz

MÜSİAD hakkında bilgiler veren Şube Başkanı Karakol, “Afyonkarahisar MÜSİAD, sanayicinin, üreticinin tüccarın esnafın derdiyle dertlenerek, bu şehir için, ülkemiz için istihdam sağlayan ihracat yapan, katma değer oluşturan iş insanlarımızı bir arada bulundurmaya çalışıyor. Bizler birlik içerisinde dürüstçe çalışarak ülkemizi daha ileriye taşıma için gayret sarf ediyoruz” dedi.

Şehrimize Değer Katıyorlar

MÜSAD’ın iş dünyası adına önemli çalışmalar yürüttüğüne değinen Vali Gökmen Çiçek: “bizler iş dünyasının her zaman yanındayız. Şehrimize ekonomik değer katan iş dünyası ile bugün pandemi sürecinin etkilerini, Afyonkarahisar ekonomisi ve ihracatını ve bu konuda yaşanan sıkıntılar konusunda neler yapabileceğimizi konuşacağız. Kendilerine nazik ev sahipliği için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner659
7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 05:17
Güneş 06:39
Öğle 12:55
İkindi 16:20
Akşam 19:01
Yatsı 20:18