Vali Gökmen Çiçek 19 Ekim Muhtarlar Günü Nedeniyle Muhtarları Kabul Etti

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle İdare ve Denetim Müdür Vekili Tuncay Eroğul, Afyonkarahisar

AFYONKARAHİSAR 19.10.2020, 15:47
Vali Gökmen Çiçek 19 Ekim Muhtarlar Günü Nedeniyle Muhtarları Kabul Etti

Vali Gökmen Çiçek 19 Ekim Muhtarlar Günü Nedeniyle Muhtarları Kabul Etti

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle İdare ve Denetim Müdür Vekili Tuncay Eroğul, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ile dernek üyesi muhtarlar, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gökmen Çiçek, nazik ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür etti.

Sizler Demokrasi Neferlerimizsiniz

Muhtarlığın devlet ile vatandaş arasında köprü görevi gören çok önemli bir kurum olduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek: “Sizler bizlerin vatandaşa uzanan en sıcak elisiniz. Güzel ülkemizin bütününü yekpare bir vücut olarak düşünürsek bu vücudun yaşaması için gerekli olan demokrasi akışında muhtarlarımız vücudun en uzak noktalarına dahi demokrasi taşıyan can damarlarımızdır. Vatandaşımızın her türlü sıkıntısı ve talepleri sizler sayesinde dile geliyor ve bizlere ulaşıyor. Her biriniz görevli olduğunuz muhitlerde sadece insanlarımızın tevazu ve sevgisini kazanarak seçilmiş bu gayretle mesai üreten demokrasi neferlerimizsiniz. El ele vererek sorunları ve sıkıntıları birlikte çözdüğümüzde bu şehri daha yaşanabilir hale getireceğiz. Her türlü sıkıntı ve talebinizde her zaman bana ulaşabilirsiniz. Kapım ve gönlüm sizlere daima açık” dedi.

Ziyaretleri için konuklarına bir kez daha teşekkür eden Vali Gökmen Çiçek, “Afyonkarahisar’ımızın en uzak köyünden en yakın mahallesine kadar görevlerini büyük bir fedakârlık ve özveriyle icra eden tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü tebrik ediyor, görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
17
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:43
Öğle 12:59
İkindi 16:50
Akşam 20:06
Yatsı 21:37