Vali Çiçek, Sigorta Haftası Nedeniyle AFSAD Üyelerini Kabul Etti

Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem ve AFSAD Yönetim Kurulu Üyeleri

AFYONKARAHİSAR 03.06.2021, 14:58
Vali Çiçek, Sigorta Haftası Nedeniyle AFSAD Üyelerini Kabul Etti

Vali Çiçek, Sigorta Haftası Nedeniyle AFSAD Üyelerini Kabul Etti

Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem ve AFSAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Sigorta Haftası nedeniyle Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

31 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında kutlanan Sigorta Haftası nedeniyle Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Gökmen Çiçek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Sigortacılık, İtibarlı Kişilerin Mesleği

AFSAD olarak Afyonkarahisar’da yürüttükleri faaliyetler ve yaptıkları çalışmalar konusunda Vali Gökmen Çiçek’e bilgiler veren AFSAD Başkanı Bekir Özerdem: “Sigortacılık, itibarlı ve liyakat sahibi kişilerin mesleği. Taşınır, taşınmaz ve canlıların emanet edildiği bir sektör. Tüketicilerin sigorta poliçesi satın alırken direk acentelerle teması ileride yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçecektir. Acenteler, sigorta tüketicisine 7/24 hizmet edebilme, poliçe satın alırken hangi teminatları alıp almayacağına karar verme, tüketiciyi yönlendirme kabiliyetine sahiptir” dedi.

Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür eden ve sigorta sektörünün önemine dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek, yaptıkları çalışmalarda AFSAD üyelerine kolaylıklar diledi. Vali Çiçek, sektörde hizmet veren herkesin Sigorta

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 06 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı