Vali Çiçek İdareciler Günü’nde Mülki İdare Amirlerini Ağırladı

Her yıl 10 Ocak günü kutlanan İdareciler Günü nedeniyle Vali Gökmen Çiçek ve eşi Sümeyra Çiçek hanımefendi,

AFYONKARAHİSAR 11.01.2022, 01:04 11.01.2022, 15:02
Vali Çiçek İdareciler Günü’nde Mülki İdare Amirlerini Ağırladı

Vali Çiçek İdareciler Günü’nde Mülki İdare Amirlerini Ağırladı

Her yıl 10 Ocak günü kutlanan İdareciler Günü nedeniyle Vali Gökmen Çiçek ve eşi Sümeyra Çiçek hanımefendi, Vali yardımcıları ve eşleri ile Kaymakamlar ve eşleriyle bir araya geldi.

Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve aileleriyle bir süre sohbet eden ve çalışmaları konusunda bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, uyumlu bir çalışma dönemi geçirdiği mesai arkadaşları Vali yardımcıları ve Kaymakamlara teşekkür etti.

Bulunduğun Yere İmza Atabilmek Mesleğin En Güzel Yanı

Köklü devlet geleneğine sahip olan ülkemizde Vali ve Kaymakamların yerinin ayrı ve özel olduğuna değinen Vali Gökmen Çiçek: “Vatandaş için devletin vatandaşa uzanan sıcak eli, umut kapısıdır. Her ne olursa olsun saygıda kusur edilmez, çünkü temsil ettiği makamın devlet olduğu bilinir ve devlet kutsaldır. Bu topraklar, idarecilik yapması kolay topraklar değildir. En küçük ilçeden en büyük vilayetine kadar her yere kendi imzalarını atabilmiş bir vali ve kaymakam olabilmek belki de bu mesleğin en güzel yanı. Bir kişi daha fazla iş sahibi olsun, bir çocuk daha okusun, bir yol daha yapılsın, bir genç uyuşturucudan, terörden kurtulsun, bu ülke kalkınsın, bu devlet büyüsün diyerek gecesini gündüzüne katan, tüm idarecilerimize görevlerinde başarılar diliyorum. Bir yılı aşan sürede hep birlikte bu şehir için güzel çalışmalar yaptık. Kadın kültür evleri projesi başta olmak üzere birçok projeyi birlikte hayata geçirdik ve takibini de birlikte yapıyoruz. Ben bu anlamda sizlere teşekkür ediyor. Başarılarla dolu nice yıllar temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak 03:39
Güneş 05:30
Öğle 13:07
İkindi 17:01
Akşam 20:34
Yatsı 22:16