Vakıf Afyonkarahisar Şubesi, Afyonkarahisar SMMO ile protokol imzalandı

Vakıf Afyonkarahisar Şubesi, Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası

AFYONKARAHİSAR 24.11.2021, 16:27
Vakıf Afyonkarahisar Şubesi, Afyonkarahisar SMMO ile protokol imzalandı

Vakıf Afyonkarahisar Şubesi, Afyonkarahisar SMMMO ile protokol imzalandı

Vakıf Afyonkarahisar Şubesi, Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile protokol imzalandı. Mali Müşavirler odasında imzalanan protokol kapsamında açıklama yapan oda başkanı Serhat Gümüş, Oda Üyelerimizin Vakıf Katılım’ın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabileceklerini, ihtiyaç duydukları finansman çok rahat uluşabileceklerini ayrıca teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan ücretsiz Eft-havele, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinden fay dalabilecekler dedi

KOBİ’lerin, desteğimize her zamankinden daha fazla ihtiyacı var.

Konu ile açıklamada bulunan Vakıf Katılım Genel Müdür İkram Göktaş,Ekonomik istikrarımızın teminatı olan KOBİ lerimizin varlıklarını devam ettirebilmeleri için bizler her zamankinden daha çok ihtiyaçları var. Sürdürülebilir bir büyüme sağlayabilmenin, gelir dağılımında ve bölgeler arası gelişmişlik seviyesinde dengeyi yakalayabilmenin yolu KOBİ lerin sürdürülebilir bir finansal sisteme sahip olmaları ile gerçekleşebilir. Bu bakış açısından hareketle şimdiye kadar ülkemizin dört bir köşesinde üreten, hizmet veren KOBİ lerimizin yanında olduk. Özellikle pandemi döneminde desteğimizi daha da arttırarak esnafımızın rahat bir nefes alması için var gücümüzle çalıştık, halen de bu yönde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Afyonkarahisar Şubemizin, Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile imzaladığı protokol de bu amaçla attığımız adımlardan biri oldu.Oda üyelerine avantajlarla dolu ürün ve hizmetleri sunacağımız finansa erişimlerini da da kolaylaştıracağımız için mutluyuz. Bu doğrultuda tüm KOBİ lerimizi şubelerimize bekliyoruz dedi.

Protokolde Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Serhat Gümüş,KOBİ Banka Birim Müdürü Lokman Avcı, Afyonkarahisar Şb. Müdürü Serkan Sandıkçıoğlu, Afyonkarahisar Şb. KOBİ Banka Yönetmeni Emrah Sekman ,Genel Müdürlük KOBİ Banka Yönetmeni Abdurrahman Kocatürk in katılımı ile Protokol imzalaması gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)
banner659
12
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak 06:20
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06