Uluçay, “Rahmet ve Minnetle Anıyorum”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün

AFYONKARAHİSAR 09.11.2021, 17:29
Uluçay, “Rahmet ve Minnetle Anıyorum”

Uluçay, “Rahmet ve Minnetle Anıyorum”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 83. yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak “Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarıyla, vatanı uğruna şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır”

Uluçay mesajında şu ifadelere yer verdi: “İstiklal mücadelesine önderlik eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk eşsiz zaferler ile milletimizi ortak bir ideal etrafında birleştirerek dünyanın takdirini kazanmış kahraman ve saygın bir askerdir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarihe iz bırakan bir komutandır. Onun en büyük özelliği ise aziz milletimize duyduğu güven ve saygıdır. 1919'da başlayan mücadele ile birlikte 1923'te Cumhuriyetle birlikte taçlanan bu zaferlerle dolu büyük mücadele ile tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır.”

“2023 hedefleri için mücadelemizi sürdüreceğiz”

Uluçay mesajını, “Bizler de Gazi Mustafa Kemal'in kurmuş ve emanet etmiş olduğu bu cennet vatanı sürekli daha iyi ve ileriye taşımak, 2023 hedeflerine ulaşmak ve tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkesi etrafında birleştirerek yılmadan ve yorulmadan mücadelemizi sürdüreceğiz. Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarıyla, vatanı uğruna şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum” ifadeleri ile noktaladı.

Yorumlar (0)
banner659
10
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak 06:20
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06